Plex tv i privatnost

Davno sam sakupio mnogo nasih filmova i zelim da ih podelim sa prijateljima. Preko aplikacije Plex to je najlakse uraditi ali me brine koliko se mojih podataka vidi tome kome dam pristup filmovima?

Mozeli on da vidi moju ip adresu, neke podatke dali je windows ili neki drugi os?

Ako bi se neko zalio na autorska prava jeli mogu da mi nekako udju u trag?

Jarane, sta god danas stavis na internet gubis privatnost! Pitanje je samo “kada ces doci na red” (ne shvati pogresno).

Pazljivo s tim namjerama, taman i prijateljskim

Danas sam trazio po netu ali mi pravi problem jer ne znam engleski ali koliko sam ja svatio da je nemoguce da se zna iz kojeg pc se gleda neki film i to mi dade ideju da kupim diskova 15 tb i tu postavim sve moguce strane filmove, domace,crtane, serije i naplacujem gledanje,sto mislite?

Ove filmove sto gledaju na filmoviziji to je uzas puno reklama, virusa i mogu da te otkriju a ja bi naplacivo 10€ mesecno i sve bi se moglo gledati bez reklama i to na tv.

Ma ostavi se toga, danas ljudi skinu film koji zele i pogledaju nego se zahebavat sa online servisima koji imaju hrpu reklama. I da kupis 15tb harda, odakle ces hostat? s kompa? Pa neka se spoji 10 gledat preko tebe full hd film ode ti net :slight_smile:

Da mozda je bolje ne rizikovati kaznu ili zatvor… imam prijatelja koji ima jedan od popularnijih sajtova sto nude online gledanje filmova i da znate da se tu lova krece dnevno i po 200$ samo od popup-a (svi oni stave 3-4 popup firme). Svi oni sami naravno ubacuju na openload i to je jos 50$ dnevno.

Nazalost sa nekim “postenim” sajtom to se ne moze nikad zaraditi. Pogledajte samo gledalica.com ljudi uzimaju lovu bolje nego kurir.rs

potpisujem sve sto je alen klica rekao … + da dodam vecina takvih sajtova ima i native mreže i više streaming servisa za jedan film