Plugin za captions u slikama?

Ocito da nisi u Pluginu nesto dobro odradio i ocito ti je najbolje da platis nekog da to sredi, jer jbg ne mozemo svi biti developeri.

@Dooki koliko da informacija toliko ce i dobiti pomoci :wink:

znači pitanje je kako postaviti onako kao na slici u prvom postu?

hahahahahahah Neznam jel bi se smijo il plako na ovo. Prso sve ti je objasnjeno gore samo trebas to primjeniti.

1 Like

Ima li netko drugi osim @Dooki i @belmin da mi pomogne?

Znaci nemam vise snage, zao mi je.

Ima sigurno - vidoviti Milan.

3 Likeova

https://www.fiverr.com/ivan55/do-simple-job-with-your-wordpress?funnel=934c99c9-ac2c-4422-b004-fd755d1a8f95
Pa cemo napraviti…
Ne ide to baš samo tako. Ne znaju ljudi jesi li ti uopce dodao to polje u databazi i u postu da li si ga upisao?! Imaš li u css-u uopce format da ti to tako prikaže?!
U CSS:
.postnovifield{
background: #FF0202;
color: #fff;
padding: 5px 10px;
position: absolute;
left: 0px;
bottom:0px;
font-size: 12px;
}

I ovako nešto odmah ispod/pored koda slike
<div class="postnovifield"> <?php the_time('F j, Y'); ?></div>
Umjesto <?php the_time('F j, Y'); ?> (Ovo ce ti dati datum u tom formatu, kao ovdje http://www.hr-hosting.net/ , ali promijenio sam ti n+boju u crvenu, to valjda znaš, pa da vidiš dali radi) AKO TI U DATABAZI POSTOJI i ako si TO POLJE(custom field) UPISAO kad si vijest pisao dodaj taj tvoj <?php the_field('Vijesti'); ?> Ako to nisi upisao kad si pisao vijest neces dobiti ništa… Edit vijesti i dodati custom field(screen options i označiti da se vidi Custom Fields)
Više ovako napamet ne mogu… Ako hoceš da ti to odradim imaš link :slight_smile:

jel možeš pogledati u kodu gdje bi treba ubacit

Ne znam napamet na koju sliku želiš, valjda ovdje:
<a href="<?php echo get_permalink(); ?>" title="<?php echo __('Klikni za čitanje', THEME_DOMAIN); ?>" class="item-thumbnail archive-thumbnail"><?php echo get_post_image(get_the_ID(), 'medium', array('alt' =>'item-thumbnail', 'title' => esc_attr(get_the_title()))); ?>TUUUUUUUUUUUUUU</a>

Nema. Jebote jeste svi bahati, a u isto vrijeme trazite pomoc. Ovo je doslovno 6ipo minuta posla, bez ikakvog plugina, ali sad da mi i platis 100€ nema sanse da bih ti to napravio.

2 Likeova

Ovo je dobro poznati klon nkpodovi 100% sam siguran.

Nemojte se bezveze zamarati :wink:

1 Like

Ma mora da je ne neki klinac odrasla osoba se tako ne ponasa…

2 Likeova

He-he, nisam ni hvala dobio :grinning: