Plugin za kontakt forme s mojim css-om

Bok,

evo ovako, pri kraju sam s kodiranjem svoje prve ozbiljnije wp stranice.
Dosao sam do kontakt stranice i sad bi trebalo srediti kontakt skriptu.

Vidim da se dosta koriste plugini za izradu ovih formi u wordpressu, i ja sam ih isprobao nekoliko… Sve super, funkcionalne su i to ali nisam shvatio kako da primjenim svoj css na njih - ako se to uopce moze?

P.S. kakva je inace praksa kodiranja ovih kontakt formu u wordpressu, recimo ove theme sto su na themeforestu, da li to ljudi sami iskodiraju u php-u ili?

lp

Unutar includes/css/ imaš styles.css kojeg možeš editirati da odgovara tvojim potrebama.

Neki sami kodiraju a neki koriste plugine, ja bih ti preporučio da iskodiraš taj dio, i dodaš u administraciji da se može editovati email, unijeti subject, i slično. Nije teško, a opet ćeš ukoliko prodaješ to, imati veće šanse, jer sve što tema sadržava je manje plugina koje korisnik mora instalirati da bi sve to funkcionisalo, a svima je dobro poznato, da pojedini plugini ne mogu raditi jedni sa drugima.

Ja bih ti preporučio da sam to uradiš, ako ništa ovu simple formu ti je lako uraditi.

http://premium.wpmudev.org/blog/how-to-build-your-own-wordpress-contact-form-and-why/