Pocetniku potrebna pomoc :R

Zbog cega niko nije predlozio Front page?Ja sam u njemu poceo da radim mislim da je laksi od dreamweavera.Ustvari jos uvek nisam poceo da radim sa dreamweaverom jer mi se cini suvise komplikovan:)

[quote=“dejanovicd”]Zbog cega niko nije predlozio Front page?Ja sam u njemu poceo da radim mislim da je laksi od dreamweavera.Ustvari jos uvek nisam poceo da radim sa dreamweaverom jer mi se cini suvise komplikovan:)[/quote]zato što ćeš samo krivo naučit…mene osobno je frontPage naučio krivo i puno duže mi je trebalo da naučim kako lijepo radit sajtove :slight_smile:

moja preporuka, a vjerujem i velike većine…izbjegavaj FP u širokom luku :wink:

Jbg sad je kasno :))ali u buduce cu morati da predjem na dreamweaver.

Opet će me ljudi napasti, ali bježi od dreamweaver-a. Koristi ili eclipse for web, besplatan ili aptana studio također beplatan, ili notepad2, notepad++ itd. svi od reda besplatni i jedno 10-tak puta bolji od DW-a i FP-a

ja mislim da je notepad maximalno 8 puta bolji… nikako 10 :smiley:

za notepad bas moras znati html,ako je pocetnik neverujem da drzi html u malom prstu jedino da sedne i da ga uci pa onda da napravi kako treba sajt

Dali si ikad koristio notepad++ ili notepad2, ali pročitaj točno što piše, ne notepad nego notepad++ ili notepad2?

Ok, oprosti. Ta dva nisam koristio, ali jesam PSPad jer ima neke funkcije koje nisam nigdje mogao nać.

decko, vrijeme je da pocnes sa html-om, kad njega dobro naučis, predji na CSS, pa kad sve dobro utvrdiš, onda počni da radiš, inache ces propasti prije nego počneš :smiley: