Poderu li vam se hlače od mobitela

Pozdrav,

ovo me već duže zanima jesam li ja nekim čudom izolirani slučaj ili ima još koga…

Znači, svake hlače mi se poderu od mobitela :smiley: :smiley:
Osim što mi se podere džep iznutra, podere mi se i nogavica uz sami džep.

Nezz, možda kupujem na krivom mjestu hlače ako je to samo meni? Ali isto mi se dešavalo i sa starim mobitelom i novim…bit će da nije shape mobitela, hehe.

Još nekome? :smiley:

Nemam takvih iskustava…

Dosad, koliko sam pitao…iz real life ljudi baš ne dijele ovaj problem…pa mi nije jasno po čemu je drugačije kod mene xd.
Ovo je zadnji pokušaj da vidim šire …ako ništa, krivu marku hlača kupujem, nema druge. :smiley:

Mozda nije do mobitela? 8===D

1 Like

Jako je puno nepoznanica da se rijesi ovaj problem.
Koji mobitel? Koje hlace? Kakva grada tijela? Sadrzaj dzepa osim mobitela?

Za test, probaj kupiti nove hlace i nositi samo isti mobitel u drugom dzepu :slight_smile:

Plot twist: neko u porodici mu namjerno busi dzep pomalo.

2 Likeova

Ja se ne sjecam kad sam zadnji put drzao mob u dzepu od hlaca. Mozda prije 10ak godina Sony Ericsson P990 sa odvojenom tipkovnicom :grin:

Možda je vrijeme za promjenu… reci NE hlačama! :sweat_smile:

tumblr_m2n0e5y8YT1rnilt8

1 Like

Ovo su ipak hlače koje preporučujem, bitno je ovo 501; :blush:


:o:

1 Like

Imaš pravo, dosta varijabli je u igri. :slight_smile:

Ono što znam, mobitel je bio Z2 …i istina, on ima dosta oštre/izražene bridove. Moguće da sam zabrijao da mi novi mob radi isti problem, jer novi mob imam relativno kratko i sve hlače su već načete od ranije.

Nisam nešto popunjen, ali nosim relativno uske hlače…pa i to igra ulogu :slight_smile:
U desnom džepu mi je uvijek samo mobitel…i svake hlače se poderu na identičan način. Mislim, nedvojbeno je da dolazi od mobitela, jer točno gdje se ocrtava mobitel na hlačama dok sjedim, po tim bridovima gdje se ocrtava mob se točno hlače i izližu, u konačnici poderu. Donji brid dođe najizraženiji, tj kutevi tog brida…a trag lagano putuje i po vertikalna dva brida prema gore.

Cijelo vrijeme sam bio uvjeren da je ovo globalan problem, jer ja sam već poderao jedno xx hlača na identičan način.
Dosta dugo gruntam kako bi se ovo moglo elegantno rješiti, i taman kada sam smislio zadovoljavajuće rješenje, ispadne da nitko ne dijeli problem, haha.

Može ti to biti od džepnog bilijara :grin::grin: ako se igras​:smile: :grin::grin:

Nevezano za temu, ova recenica gore me podsjetila na ovu pricu:
https://www.removeddit.com/r/confession/comments/7p8puq/light_i_was_22_years_old_when_i_learned_that_not/

p.s. autor je obrisao originalnu temu na redditu, pa zato ovaj unremove.

1 Like