Pokrenite neprekidnu promociju FB

Pozdrav za ekipu !

Kao sto naslov kaze, pokrenite neprekidnu promociju, je jedna od promocija na fb, za 35$ mjesecno navodno garantuju 2400-4400 klikova na website .

Da li je neko koristio ovo i kakvi su rezultati, zadovoljan, lose, bacanje para !?

Navodno u mom mjestu, jedan momak pomocu ove promocije za 300 e mozda malkice jace za mjesec dana uzme preko 3000e, radi se o stranici oko 14k ljudi, nista specijalno aktivna stranica, ali kao namjesti dobro promociju i ulaze u nju pare .

Sad bi zelio cuti vasa iskustva ko je koristio ovu promociju, da li se stvarno isplati uloziti da ne bacam pare za dz.

Na sajtu su mu google-ove reklame da naspomenem. Pozdrav !

I mene zanima ako netko ima iskustva s ovime :slight_smile:

Ocito da se taji o tome :slight_smile:

Pa mozes i sam uporediti 3k e je moguce ak mu udje tih koliko garantuju amerikanaca. To je otprilike na misec 40k amerikanaca a potresno 300$ …Itekako moguca ta zarada ali za USA.

Na nasoj i toj posjeti od 4k je banana…

Gledaj brate, 35 dolara mjesecno a za ulaske ili ti ga klikove nije navedeno da li je za mjesec 2440-4400 ili kako vec, to me buni, kako uopste funkcioniste ova reklama, volio bi da se sto vise ljudi ukljuci, po mogucnosti da oni koji su je vec koristili .

Lik radi sa domacom stranicom, opet ponavljam nista posebno stranica nije aktivna, prosjecna ali zna lik izvuci iz promocije max .

Ovde ti se nazire odgovor na tvoje pitanje. Ukoliko ti on kaže kako - sve ostalo je nagađanje.
Što se tiče:
35$ mjesecno navodno garantuju 2400-4400 klikova na website
stajala je i meni ta ponuda. Nisam isprobao, jer uzimam najgoru varijantu 1 mesec 2400 klikova.

Covik te laze, da je madjionicar na max koliko oni kazu ne moze zaraditi te novac, di je cpc 0.01-0.03. To je prosto nemoguce da dnevno ima toliko ulazaka, izracunaj koliko moze zaraditi na ctr 1.5% i ako je i losiji od toliko. Kazen ti moguce je, ak je usa ali domaci ulasci nema sanse.

Gledaj ovak, da ima 4,4k ulaza, od toga nek ide po korisniku 10pv. Od toga nek je ctr 1.5, to ti je 600 klikova po 0.03, a i losiji je. to je 18e x30 dana to je 540e…To ti se moze isplatiti ak ciljas strane…ili taj ima pop i slicne malverzacije :wink:

1 Like

Nisam pametan po ovom pitanju, zato sam se ovdje obratio jer vjerujem da ima dosta pametnijih od mene :smiley:

1 Like

Ja samo znam da kad stavim sliku i nju promoviram ima dobrih rezultata a kad stavim link na web onda je pušiona,
Nevoli baš fb takve linkove zato i je takva konverzacija na linkove izvan fb, a sve što se nalazi na fb funkcionira.
Baš me zanima kako webmasteri rješavaju to :wink:

Vidim da puno popularnih stranica da na slikama imaju hrpu lajkova i komentara onda na link prema webu 1-2 komentara/lajka a puno puto nijedan

Promocija samo za mobilne + FBIA i nema izlaska van FBa. Mozda tako i prodje bust clanka. A i zarada od FBIA je 3-4 puta veca nego Adsense pa se mozda i isplati.

To svakako sa FBIA samo što je meni stranica nova tako da od toga ništa.
@Jeronimo034 s koliko minimalno lajkova pokrenuti FBIA? Kolika bi trebala biti konverzacija da bi se isplatilo?
S tim IA bi mi web stranica se prikazivala samo unutar fba? nebi posjetitelji išli direkt na web www.xxxxx.com nego bi facebook “preuzeo” web na svoj server ili?

Pa ne znam sta da ti kazem. Ja mislim da za domacu publiku sve ispod 50k aktivnih fanova nema neke preterane vajde, sem da spamujes po 10 linkova, ali to se posle obije o glavu.

Ništa domaće samo strano tržište… Ma ništa od spama to izbjegavam :u širokom luku

Sve zavisi koliko ti je aktivna stranica, koji su fanovi najvise aktivni, sta su im afiniteti itd. Dosta faktora utice na eCPM.

Ma ja sam se samo ubacio jel me zanimala ta tema. Moja fb stranica je daleko od aktivne stara je 3 tjedna tako da ove godine sigurno ništa od nje… Ali baš ću probati onda ovo s 35$ pa ćemo vidjeti koliko ću dobiti klikova dal će biti ovih minimalnih 2200.

Jel imaš neku stranicu preko koje ti kupuješ web stranice ili to radiš isključivo preko ovog foruma?

Kupovina stranica samo od proverenih ljudi, ili paypal mada ni to nekad nije garant. Moje misljenje je da je bolje sam graditi stranice nego kupovati, ono sto je dobro je preskupo a ono sto “ima fanove” kao sto sam vec negde pisao muljatori pokusavaju da uvale za velike pare iako je sranje. Npr 20k ljudi, zadnji posto u januaru, i za to hoce da izvuku 200 eura…
Takva glupost ne vredi vise od 20-30$, ali eto ljudi pokusavaju da iskoriste momenat.
To sto tamo pise 20-30-100k ljudi ne znaci nista jer tu objavu vidi isti broj ljudi kao na stranici od 5k aktivnih fanova, zato ako kupujes cetvoro oci otvori pre nego sto uzimas bilo sta.

Ma ja sam se nekako odlučio krenuti od 0 i izgraditi svoju publiku pa ćemo vidjeti jer fb mi nije primaran nego potpora webu ali naravno da bi i ja volio unovčiti nešto preko IA :slight_smile:

Ali zanimljiva mi ta tema vidim da se puno piše po forumu puno više nego affiliate u zadnje vrijeme pa volim biti u toku

Meni pise da cu za tu promociju od 35$ dobit 23-43 klika na web stranicu. Stvarno jeftino, nema sta

@Monika.B
Previše nema šta, nemoj ni pokretati previše ćeš zaraditi :slight_smile:

Ja se bojim i pogledati onda koliko će biti … Ustvari prošli tjedan sam pokrenuo bio za 5$ promocije web mjesta i pisalo je tamo da ću za USA dobiti između 50-100 klikova (tako negdje otrpilike nesjećam se točno) i ja sam dobio 2 klika po toj računici bi ja za 35$ dobio još manje od tebe…

Daleko je to od onih 2000+ klikova što oni spominju…