[pomoc]Hackalo mi gmail account

Pozdrav , hackalo mi google account , dali ima tko kakav nacin da ga vratim , a da nemoram ispunjati onu “anketu” jer neznam niti ffa broj niti zamjensku adresu … Treba mi hitno jer mi je ovo glavni gmail account i povezan je sa svime :confused:

Dobar pokušaj. :slight_smile:

Ali jedini način da ga vratiš je da se obratiš Googleu. Ako si password dao nekom svom pajdašu, priprijeti mu policijom.

Ma brat mi idiot , igrao neku igru na steamu ( koji je povezan s tom email adresom ) i ovaj mu uvalio psiher kako vec i preko toga i email adresu , pa ■■■■■ ti , vidio sam na forumu neku email adresu od hrvatskog adsensea pa ako ima tko?

Šta nema Gmail mogućnost da zatražiš reset passworda, pa onda ona pitanja u slučaju gubitka istog?

Pa da , to su ta pitanja , nesto sam slozio po pamcenju , a kako cu se ja sjetiti kada sam napravio gmail account , a nista sada sam adsenseu poslao da mi promjeni login e-mail , pa barem da to sacuvam , a tamo mi na onom bilo admin adresa od najmanje 5 strancia , 2 vps servera , 1 webhostg … nemoguce kolike debile mozete imati u obitelji.

Idi na
https://www.google.com/accounts/recovery
pa ćeš vidjeti na koju adresu će ti doći odgovor.
Ne znaš zamjensku adresu? Provjeri ih sve i naći ćeš mail iz Googlea.

BTW hrvatski AdSense nije zadužen za rješavanje problema sa Gmailom.

znam kontaktirao sami h