POMOĆ - Kako vratiti stranicu?

Nešto sam zeznuo na stranici kroz jedan plugin i izgubio sam sve permanentne linkove i slike mi se ne prikazuju više. Imam backup koji sam preko Cpanela jučer napravio ali neznam kako vratiti sve. Može li ko pomoći. nisam nikad radio vraćanje podataka sa backupa tako da neznam kako to izvesti?

Pa, ima li neka opcija Restore backup? Možda je dovoljno vratiti samo bazu podataka, ako je imaš kao backup.

Ima ta opcija, ali mi ne vrati kako treba. Opet mi ostane isto.

Možda da napraviš drop ove sadašnje baze i onda importaš samo tu bazu iz backup-a.

Onda nemaš pravi back up,

btw. trebaš imati back up baze podataka, a ne samo podatke.

Baza podataka je još gore i intaktna je koliko ja to vidim. A ja nemam pojma niti kako se radi backup baze podataka !!!

ideš na phpmyadmin ili koji već klient za db, i uradiš Export, dobiješ file formata .sql koji onda možeš da importiraš putem istog klienta. S tim da ti sada ne vrijedi da exportiraš bazu ako je već puna grešaka…

MySQL je baza, ali ne vjerujem da je problem u bazi Alencia. Probat chu sada neshto drugo, ako mi ne uspije, hochu li biti slobodan da ti se javim na PP jer vidim da imash pojma o chemu zborish.

Hvala unaprijed

A da tražiš od hostera da ti vrati zadnje uredno stanje?

Davore nedjelja je i nemam podrshku danas a stranicu ne radim za sebe vech za klijenta. (Srecha pa je klijent trenutno na putu ali bi se mogao vecheras vratiti doma) I on nesmije primjetiti zbrku jer sam vech u deadlineu. :(Inache bi ja chekao do ujutru bez beda

ok, javi se, mozda neću odgovoriti odmah, jer sam upravo pošla negdje, ali u toku dana se javim

Jučer wmforum bio nedostupan a sada alencia nedostupna. A ja debelo u deadlineu a u Hrvatskoj još i praznik i nema hostera u uredu!! Ima li tko? Spreman sam 10 Eura pljunut, eto to sam i alenciji napisao prije nego je wmforum postao nedostupan. BILO TKO?

Dakle na serveru je backup od 01.08 i njega hochu natrag, i to je full backup.

Najdraže bi mi bilo kad bi se apazinjan ili Belmin javili jer su oni provjereni i bili su već na mom sajtu i pomogli. Ovaj put plaćam

Zanemarite zadnji post, sad me zvao hoster i sve je uredno vraćeno. Hvala

1 Like