pomoĆ oko izbora dedicate servera

Predlazem da se registrujes preko @dadaas -ovog affiliate linka. (Sto ne zaraditi malo za reklamu?)
Ako bas stisne, mogu i ja obezbijediti jedan. :smile:

mozes puno, 30, 40, 50 ovisi kakvi su wordpressi.

Da imam ja affiliate link ali ga nesmijem dati jer su takva pravila foruma. Ali nije affiliate link da samo ja dobijem novce nego dobijes i ti. Ali forum neda, pa radje da nitko ne dobije, odnosno da DO zadrzi novce…

odavno vec imam tamo račun, pa nista od aff linka, ali hvala na ponudi… :slight_smile:

evo danas dizem prvi na tom 5$ pa cemo viditi… sad ce svakako dobro raditi kad je baza prazna i nema nicega :smiley:

Recimo usporedbe radi, no ja koristim NGINX server. Imam sad trenutno vise od 20 webstranica i ja volim masne debele wordpresse, svi imaju onaj teski hetpack for wordpress + po drugih 20 plugina vise manje u prosjeku + teme mi nisu ove obicne nego vecina su cjeli frameworkovi opet sa svojim dodatnim querryima.

Znaci sve to s 500 000 posjeta ukupno mjesecno na serveru radi ko urica, kao da na serveru nije nista hostano, server od 20$

resseler obični u HR , cca50 stranica, sve wordpress, neke na više od 5 jezika. Neke teške teme, večina custom.
Testirao na 15 stranica nekih 3-4 mjeseca, sve 5.
Posjeti od 50 do 1000 posjeta dnevno kako koja stranica, prosjek recimo 100 dnevno po stranici.

Sada, nekih ne znam 8 mjeseci kasnije sve šljaka, radi normalno, a ja imam svoj život nazad, nakon 1-2 sata boravka uz običan unamnegde VPS…

koji? I koji paket?