Pomoć oko maila

Pozdrav svima, imam jedan problem. Davno sam memorirao jedan mail s prilogom u dokumente, mail je bio iz Outlooka. Pošto više nemam u kompu outlook, ne mogu otvoriti mail, zna li netko neki program i sl. u čemu bih mogao taj mail otvoriti? Što god pokušam, otvaraju mi se samo neke crne točke, crte i slično…Hvala.

Ako je bila web email adresa (npr. [email protected]) moguče da je pošta ostala na serveru.
S Cpanelom obično idu Squirrelmail , Roundcube & Horde email klijenti pa možeš probati njih pročeljati.

Hvala, ali nismo se razumjeli. Nije bio web mail, nego moj. Ja sam poruku kopirao zajedno s prilogom, i imam je spremljenu u mojim dokumentima. Sada je ne mogu otvoriti u dokumentima jer nemam više uopće outlook na kompu…

Pa otvori preko interneta ako koristiš hotmail/outlook?

Da, daj nam reci nešto, pa ćemo ti lakše pomoći

Format mail adresa je: [email protected]

Ok, ne mora biti .com, ali, ono što nas zanima - koja je domena tvoje email adrese ?

Mislim da ne razumete, covek je fizicki snimio mejl u dokumentima kao fajl, mislim da su to .pst ili .ost ekstenzije a sada nema outlook i ne moze da ga otvori.

Pogledaj koja je ekstenzija fajla (desni klik > properties pa pronadji ona 3 slova posle imena fajla) pa cu ti reci kako i cime da otvoris.

A jest, imaš pravo, sad tek razumijem.

Malo sam zaguglao, moguće je da je exstenzija .msg

ovo je jedini online converter koji sam pronašao za tu vrstu fajlova
(ali ne i isprobao!)
http://www.zamzar.com/convert/msg-to-txt/

Hvala svima, riješio sam problem…Inače dtip je u pravu, nisam dobro objasnio…Još jednom hvala svima.