Pomoc oko plugina za wordpress

Potreban mi je plugin , koji kada citas clanak i dodjes do kraja, na desnoj, donjoj strani izbaci predlog za nov clanak. Znam da verovatno ima vise takvih plugina, pa ako neko zna neki dobar puno bi mi znacilo.

evo i slika da vidite o cemu govorim

Hvala

Inače na fotografiji to što si poslala to je od teme nije plugin, ukoliko zelis saznati koja je tema te nju instalirati možeš ući na sajt CTRL+U, CTRL+F = Theme i saznaš koja je…

Također mislim da trebaš razmišljati malo više o mobile dizajnu dok manje o desktopu, jer 95% posjeta je sa fona :smiley:

EDIT: Ne moraš tražiti koja je tema SAHIFA je sjetio sam se xD

1 Like

da se nadovežem da je googleu bitan mobilni dizajn … desktop ih skoro i ne zanima, sajtovi koji imaju funkcionalan mobilni dizajn imaju prednost … prije je google govorio mobile first … sada kaže mobile only

2 Likeova

Naravno iz tog razloga sam i napisao ovo gore, desktop verziju i ne gledam prilikom kupovine teme :slight_smile:

2 Likeova

hvala na odgovoru, a da li to znaci da se ovo ne pojavljuje na mobilnim uredjajima ?

Hvala puno na odgovoru

1 Like

Pa pogledaj sa telefona i vidjet ćeš da li se pojavi related post.

1 Like

ima opcija u ovom pluginu “Show on mobile devices and tablets”

1 Like

hvala na odgovoru…

Imam jos jedno pitanje, da li pojavljivanje tog popup prozora na mobilnom nece negativno uticati na SEO ?

Ukoliko je kliktabilan i nema previše izazaka sa stranice nije negativan po SEO