Pomoc oko reklame web store

da li bi vi kupovali ovako nesto molim…iskrene odgovore,voljela bih da mi neko pomogne sa relamiranjem ako mislite da ovo vredi…hvala
http://www.zazzle.com/babymania

Ja sam razmišljao o ovom projektu nedavno, ali sam odustao jer slabo to kod nas ide, možda griješim.

nisam ni mislila na nase trziste i ja mislim da je tu slaba vajda…mislim na americko i evropsko

ako je ko voljan moze se prijavit kao affilate na zazzle …mislim da za svaku prodanu stvar placaju 10%…za dizajn 5%…

Strano tržište je već prebukirano time :D. Ima i Amazon, daju sličan procenat, ne znam koliko je provjeren zazzle (prvi put čujem)?

radi od 98 …kazu bez zamerki

Zazzle je dobar ko i amazon i ebay to bez brige bude… nego problem je gdje to uvalit :smiley:

mislim da je najbitnije da to sto napravis puno ljudi vidi dzaba i da vredi ako ga niko ne vidi…zato je potrebno optimizovat stranu…u sta se ja ne razumem ni malo…ili naci par ljudi koji imaju dobro posecene stranice na engleskom…da stave reklamu

recimo neko ko ima stranu posvecenu sportu mogao bi postavit ove majice za svetsko prvenstvo