Pomoć oko web portala - šta dalje?

Prije dvije godine, na 25 k Facebook pratilaca pokrenuo sam web portal.
Na samom početku, portal nije imao svojih autorskih vijesti, danas situacija puno drugačija.
Fb stranica ima skoro 60 k pratilaca, a sajtu izvrsno ide, po članku zna biti 15k do 45 k čitanja. Najviše posjeta na sajtu ostvarujem putem Facebook stranice koja ima dobar doseg… Zaradu ostvarujem samo preko Google ads, i još uvijek se nisam upustio u traženje drugog izvora zarade, niti znam šta bih dalje… Glddam manje portale sa manjim posjetama, imaju na sajtu, osim Adsensa, oglašivače kao što su neke firme, biznisi itd…
Može li mi neko dati savjet kako da osim Adsense-a tražim drugi izvor za profit, jer stranica ostvaruje dobre rezultate i velike posjete…
Kako naći klijente, kako se ponuditi,… Kako sastaviti ponudu… Na šta obratiti pažnju?

ja bih napravio finu marketing stranicu na sajtu … kao što je npr. klix uradio https://marketing.klix.ba/

i na mjestima gdje su reklame stavi ono “ovdje može biti vaša reklame, kontakt …”

ne znam koje gradove ciljaš, da li je sajt lokalni … ako je lokalni ja bih redom zvao gradska preduzeća i zanatske radnje haha

2 Likeova

Zar je sramota link sajta podjeliti? Da bi vam pomogli moramo znati sajt.

1 Like