Pomoc-Otvaranje email stranice

lik troola zesce po forumu. svakih par tjedams neki mega projekt. nemojte se ni truditi ozbiljno odgovarati. epic fail

2 Likeova

Cuj trolam ne znam ja šta ti pricas?
Bavim se seo-m i treba mi hrpa mailova za seo kampanje zato sam i to planirao otvoriti ako bas zanima,Barem ja razliku od tebe ne lazem ljude jer cim neko pita za neki hosting nešto govorim ma nevalja to javi se meni da dobijes jeftino itd a ti si ubiti obican reseller s jeftinim masinima.
ovh,hetzner itd :wink:

Nemoj tako bolan hosting mu je odličan samo sto je support loš do neba :smiley:
Po 2 dan sam čekao da se otrijezni da mi otkloni neki kvar, i sto nema CPANEL-a msm nije bilo dok sam bio sa njim u poslu:D

Svašta… Još jedan u nizu megalomanskih projekata ovog korisnika…

P.S. vidim da nisam jedini koji je primjetio da ovaj prodaje maglu.

Bolje idi u kafanu sa $400 i pocasti muziku. Ti to nazivas budzetom i cudis se sto ti se ljudi smeju u temi. Pa ti sa $400 ne mozes da platis dizajn za tako nesto, a da ne pricam o serveru, ljudima, podrsci itd, bolje batali to u startu.

Ma dobro mislio sam da imaju neki gotovi sustavi da je skoro sve automatizirano.

He he, vidiš ti, to je znači kvaka
Otvoriti email service a onda klijente spamati porukama. :slight_smile:
Ne čudim se vama sa Foruma, ali kako se ovoga nisu sjetili, recimo, u Yahoo-u, ili Hotmailu? :slight_smile:

za razliku od tebe, preko ovog foruma sam dobio 10 ak korisnika i svi su zadovoljni :slight_smile: u novcima ti je to oko 5000 kuna godisnje :slight_smile: a ti ostani i dalje mali srednjoskolac s nadobudnim idejama :slight_smile:

Pa naravno kada ekipi prodajes hosting za masne pare a masinu za dzabe skoro uzmes.
Ma znas kada radis 100-200 kampanja seo i treba ti mailo da manje tragova ostavis :slight_smile: Da izgleda prirodnije.

Neki dan je htio radit search engine, sada radi novi gmail :smiley: epic

1 Like

Eh moj nadobuni klincu … kad ti budes hranio par ljudi, davao im place, imao mjesecne troskove poslovanja koliko ti ne zaradis u 3 godine … onda mozemo pricati, do tada … sve su to babske price … a ja sam gori od tebe sto se upustam u raspravu s tobom.

1 Like