Pomoć sa Instant Articles, nema reklama

Imam problem sve sam ubacio ali mi nema reklama kada udjem na link.

Ne mijenja se nikako zarada

Čim očitava “impressions” znači imaš reklame na webu. Druga je stvar što ti kao vlasnik ne možeš vidjeti reklame na svom članku (nekad možeš), ili to što još uvijek nemaš neku značajnu posjetu. Moraš čekati 10ak dana nakon odobrenja da se statistika očita kako treba, i da vidiš koliku tačnu posjetu na dnevnoj bazi imaš.

Fino ti pise da je potrebna kalibracija do max. 14 dana!

Ta statistika kasni i do 10-ak sati… neocekujte od takvih ogromnih sistema da vam isti tren sve proradi i prikaze

Aha uredu hvala puno

Evo sta mi dodje kada napravim vijest

Pa pise ti da su ti Social icon problem i ne postoji za njih transformacija iz html-a u kod prilagodjen za Instant Articles…

Izbaci taj dio iz dizajna “single.php” stranice ili ako ti je to plugin, onda ga uninstall… to ti je problem!

Hvala

Drug ja dans gledao sa mobitel od druga koji je bio na mobilnim podacima nema reklama,reach na stranici ide preko 10000k i klikova bude preko 1000 kada udjem na audience network nema ni jednog klika a zarada 0.03$

Pa zato jer imas problem u pretvaranju clanka u IA. Svima je bio otvaran obican clanak sa weba a ne IA, citaj malo drug.

Ne mogu pronaci taj single.php.Mozel pomoc?
Nije mi instaliran u plugins

Bilo neko da pomogne?

Evo šta mi dodje kada ubacim reklamu