Pomoc (Skola VINCA)

Zainteresovan sam da upisem ovaj kurs, http://www.vincaskola.rs/kurs/programski-jezik-c ( Programski jezik C#)

Mozda i neki drugi, zavisi , U skoli VINCa, cena je oko 300 evra, a ima skoro 40 casova…

Naravno, razumem se dobro, i veoma brzo kapiram, tacnije, uvek me je to zanimala, cak znam bolje i od moje profesorke

Imam 16 godina, i to je moj najveci san, do sada sam procitao jednu knjigu, Tacnije C# 2008, dosta toga sam ukapirao, na prvi pogled je tesko, al nista nije ne moguce…

Posto od porodice niko nije na mojoj strani, tesko da cu moci da se izborim sa njima, ne znaju uopste sta je to, niti ih zanima… Nece cak ni da se raspitaju uopste… Zamolio bih vas ukoliko neko zna nesto o toj skoli, da mi malo objasni, dal je dobra, dal sa njom mogu raditi, gde, Koliko traje i sve…

Pare mi nisu neki problem, jer umem da zaradim na svoju ruku… Potreba mi je pomoc veoma puno , hvala

Sa niti jednim tečajem ne možeš raditi u nekoj firmi, jer polaganjem tih ispita se ne stječe dovoljno znanja za samostalan rad. Škola će ti pomoći samo da shvatiš problematiku programiranja i da naučiš neke osnove i nakon toga je rad na tebi da vježbaš,vježbaš i samo vježbaš kako bi stekao iskustvo.

Hvala na odgovoru,

Tako sam i mislio, zato planiram da upisem nesto na raspustu, da zavrsim, i da naucim osnove, i ona cu imati dovoljno vremena da naucim dosta toga uz pomoc knjiga…

Al po tebi, koliko je to pametno, da sada upisem tu skolu,

Pametno je onoliko koliko te to zanima, ako ćeš upisati pa nakon 2 mjeseca odustati sigurno se neće isplatiti.

Mene to zanima previse, nije sad ono u jednom trenutku pa nestane, tacnije od kada znam da racunar, samo to mastam, a sad mi je prilika, tesko da cu odustati, Pokusavao sam i sam da naucim , ali islo je tesko, zbog ne poznatih reci koje se nalaze u knjizi, pa sam mislio da je kurs verovatno bolje resenje, ipak je tu neko ko te moze nauciti i objasniti ono sto ti nije jasno.

i hvala, sada imam neki bolji pogled o tome, kako i sta cu, jos moram odluciti, barem naci nekoga ko je to upisao i raspitati se…

ako te stvarno zaniam dok sam ne skopčaš ni škola neće pomoći , koliko puta nesto napravis pa srusis dok ne skuzis gdje greska stim stičeš iskustvo, i znanje posle ti to neće biti prepreka, a uz neku drugu skolu mozes i to povremeno pratiti

za 40 sati nema šanse da ni 10% naućiš možda ti stigne petlje objasnit, no na objekno programiranje zaboravi. Po meni su to velike prevare jer samo uzimju novac od klijenata, a ostavljaju ih u uvjerenju da su sad pogrameri (bez uvrede polaznicima). Ako te zanima uzmi knjigu (doduše trebat će ti ih par jedna za baze, druga za C# itd.) i ući sve pohvale na intuzijazmu no tećajevi su ti sam baćeni novac. Ako se potrudiš sve to gradivo moš nać besoplatno na netu u video formatu i puno više.