Pomoć u odabiru mobitela

Želim kupiti mobitel kao poklon. Ne znam koji da izaberem od ova dva: Sony Xperia E4g ili Microsoft Lumia 540 Dual SIM. (http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7059&idPhone2=7196) .

Karakteristike trebaju biti na strani internet sufranja, youtube te skype.

Ms lumia 540 dual sim

Najbolji odgovor ćeš si sam dati kada odeš u prodajni centar i isprobaš jednog Sonya i jednog MSa, vidiš koji OS ti je bolji i taj uzmeš. Ima već tema o mobitelima, bilo bi zgodno da moderatori spoje teme, ipak ovo nije forum o mobitelima.

od ms nokia i lumija bježi… pogotovo ako je osoba koristila android uređaje. Iz osobnog iskustva imao sam nokiu lumiu 830 (kad je izišla cca 3000 kn) nije trajao ni pola godine. Aplikacije (većina) su za klasu lošije od androida a nekih ni nema za win phone.
Sve u svemu ponovno sam na androidu 4.4. (samsung neki srednje klase) i preporodio sam se.
ps. na lumiji nemaš ni chrome ni firefox a internet explorer je i za računala ubitačan. Zamisli tek na mobitelima kako radi :slight_smile:

1 Like

Lumia 640 nova ili Lumia 930 polovna

lumia 930…

Ja sam kupio novu Lumiu 640 za 280km a drug je kupio polovnu ali veoma ocuvanu 930 za mislim 230km.

Čestitke obojici… Nadam se da će vam služiti bez problema.

Moj favorit među nokia/M$/lumia uređajima je trenutno 640 XL. Jako me se dojmio