Pomoć: wordpress virus scanner?

Pozdrav raja podigao ja neki web sajt i sada provjeravam da li ga je google indexirao i u deskripciji vidim “Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.”
Medjutim dok sam na drugi sajt backlink radio izbacilo mi je “Da li zelite nastaviti nesigurna web stranica…”

Sada me interesuje koji je to plugin ili je do teme…
Da li znate za neki pouzdan wp scanner koji zaista radi pokusao sam neke ali banalne stvari mi registruje kao virus, koje nemaju veze sa virusom…

Koristis li popundere neke na toj stranici (tipa plugrush)? Jel ti gugl ista poslao u wmt? Meni je gugl nedavno za jedan link poslao upozorenje i stavio nesigurna stranica. Ja sve precesljo i nidje nista naso nisam (mada nisam nes ni strucan previse). I kad sam otvorio taj link plugrush mi izbacuje popunder koji je nemoguce zatvorit. Pa izbrisah popunder kod i trazih rekonsider i kazu sve pet sad. Pa eto mozda je slican problem.

Inace za skeniranje sam koristio plugine sa najvise skidanja i najboljim ocjenama par njih. A rucno pregledam functions.php i header.php

Ima onaj WordFence čini mi se ali sve je to tanko.

ne znam na što točno misliš, ali pretpostavit ću .
vjerojatno si skidao nulled themu ili plugin i sad ti netko uvalio backlink, lijepo nađi otkud ga vuče i prepravi, ili kupi ne nulled temu/plugin

Medjutim dok sam na drugi sajt backlink radio izbacilo mi je “Da li zelite nastaviti nesigurna web stranica…”

ako ovdje misliš kada posjećuješ svoju stranicu i ovo ti javlja, onda imaš mix npr. http “izvora” i https, znači da ti ne idu svi podatki preko istog protokola…

ne znam točno jesam li ti pomogao, ali pokušao sam hehe

najbolje šeraj URL i netko će ti već pomoći.

Do protokola je bilo ispravio sam to hvala :hugs::hugs::hugs:
Nije tema niti plugin nulled sve je free legalno od wordpressa al tema je davno nekada imala update pa mozda je do toga

1 Like

Kako misliš do protokola bilo?

Za backlink govorim do protokola je bilo a ovo za virus je bilo do plugina koji nije updatan stoljece

Meni se takođe pojavio isti problem i ranije, updateao sve plugine, izbrisao ali opet nađe neku rupu, pojma nemam gdje.