Pomozite mi pri odabire ideje za sajt

Pocetnik sam u programiranju,znam html,css …Ali nikada nisam imao neku ideju za sajt.Sada na umu imam dvije teme.Ako moze predlog posto ne mogu da se odlucim za ideju,ili neka bolja ideja ako mi mozete reci.

  1. Tema je autodeler , znam da ima dosta takvih sajtova, ali svaki je pun bagova , zelio bih napravio svoj moderni sajt za auto diler
  2. Tema je sajt za citate i izreke.
    Ne znam kakve su ideje,i da li bi mogle biti profitabilne.Do sada nijesam niti jedan sajt objavio.To bi bio kao pocetnicki sajt,

Pa sve zavisi od toga na sta ciljas.
Mislis li zaradjivati od tog sajta i na koji nacin?
Ili je u pitanju vezba tvojih html/css skillova?
U svakom slucaju logicnije je izabrati ono sto tebe licno zanima kao tema,jer ces se tako vracati sajtu i apdejtovati content bez obzira kako se citaoci budu ponasali,tj koliko ga ljudi bude pratilo.
Auto diler je verovatno mnogo veci zalogaj od sajta za izreke, verovatno bi ti trebale jos neke server side tehnologije tu ako ga zelis praviti od nule,a posle toga bi zahtevalo dosta vremena za odrzavati.
Izreke opet same po sebi nisu nista fancy za portfolio kasnije i za pokazati klijentu,ali nije nemoguce da se privuce neki broj ljudi tu.
Mislim da se ne trebas vezivati za ove dve teme samo, ko sto rekoh uzmi nesto sto tebe licno privlaci i pratis kao hobi npr.

Pa prvenstveno bi bilo kao vjezba , a ako bi sajt imao dosta posjeta trebao bi biti i zarade od njega.