Ponovno indexiranje ili ne?

Ovako stoje stvari, koliko provaljujem do sada sam lose odrasio KW reaserch i odabrao sam malo jace KW sa nekom srednjom konkirencijom jer sam koristio kwfinder koji je dosta neprecizan. Pretragom u google kw tool sam video da to nije bas kako treba. Dosta srednje teskih kw imam a mogao bi da ih zamenim lakim. Sajt je star nekih 3 nedelje i nalazim se uglavnom od 30-80 mesta u proseku.
E sad bi hteo malo da izmenim homepage i proizvode i da ubacim lake kw. Da li ce to da bude problem?
Da li da to odradim samo dodavanjem u vec postojeci sajt editovanjem ili da ga skroz skidam iz pretrage pa sve iz pocetka?
U principu ne bi mnogo izmena bilo, sustina bi ista bila ali bi bilo receno a drugi nacin da bi se uklopilo u zeljene kw.
U pitanju je amazon aff sajt. Ima oko 15tak tekstova.

Ako ides na dude staze mozes ganja tesko keyworde, recimo homepage, pages mozes ganja tesko keyworde, dok u samom reviews ili opisi proizvoda ganja lake long-tail keyworde.

Index, reindex bi te poojem mislenju I iskustva bacio u deep hole.

No ti article mozes edit, modification, dodas jos teksta, bilo kada bez vecih ili bilo kakvih posljedica.

1 Like

Pa tako nekako sam i ja mislio. Ali bolje je pitati. Editovacu neke recenice, cisto malo da povadim stvar.
Mada ovo mi je sajt za duge staze, tj bar sam ja tako isplanirao e sad videcemo sta ce praksa da kaze :slight_smile:
Hvala na pomoci!

@dadaas jesi ti sastavio neki bot da umjesto tebe odgovara na forumu. Pa ovo kako ti pises je totalno necitljivo. Treba 5 puta procitat da bi imalo skuzio sta si napisao.

He he he :grinning: ova ti je dobra, nema što.
Misliš on ionako pravi botove pa je sad napravio jednog koji će mu omogućiti da leži u krevetu, gleda televiziju i piše po forumu, sve u isto vrijeme? :slight_smile:
Stvarno imaš pravo, ovaj je post bio među Top10 ugly postova. :slight_smile:
Dadaas, molim te i ja kao stari kolega i netko tko te rado čita na ovom Forumu; ne brzaj i prije nego što klikneš Reply pogledaj što si napisao i korigiraj.
Sve je ovo u dobroj namjeri rečeno, to znaš. :slight_smile:

A ima poruka i za Jeronima, kad sam već ovdje;
'ajde digao si paniku na svim forumima u okruženju oko ničega. Budi cool i napravi promjenu, to je dovoljno i više ne treba ništa. :slight_smile:
Osobno nisam optimista što se tiče tog tipa siteova, ali samo naprijed. :8ball:

Pa covek kad ne zna mora da pita :slight_smile: Mene ucili kad sam bio mali da bolje pitam nego da napravim glupost :smiley:

Hahaha, to ponekad kad pisem s mobitela on neke svoje rijeci ubacuje, a tesko mi ispravit jer se ne vidi dobro.

I ja sma mislio dali da obrisem sve ili da ostavim, pa reko ajde ostavim mozda i ovkao ugly nekom pomogne.

A pisao sma odgovor na WC-eu, lol

1 Like

Dva puta

Odakle ga sad pises? :slight_smile:

1 Like