Ponudjeno mi je $2100 za 7 dana reklame na Facebooku

Stigao mi je jutros Email sa ponudom koju vidite na slici. Sigurno je u pitanju prevara jer moja stranica na Fejsu ima samo 60k fanova, ako na to dodam da je stranica domaca a ovi pisu Email na engleskom, jeste aktivna ali to nema nikakve veze, 2100$ za 7 dana reklamiranja, to nebi ni Vucic platio :smiley: e sad mene zanima na koji nacin planiraju da me zeznu? :smiley:

tako da im daš pristup pa da oni postave oglas i na kraju ostaneš bez stranice

1 Like

Da li mogu uzeti stranicu ako ih postavim kao Editora? Ako da, na koji nacin? :sweat_smile:

Mislim da se ovde moja bajka zavrsava… :smiley: :sweat_smile:

Da li imas mail zakacen na stranici?

1 Like

Da. Sada sam dobio odgovor na ovo gde sam napisao prvo pare pa muzika, odgovor sam dobio:

Siguran sam da je u pitanju prevara. Ali sada kazu da ce prvo uplatiti novac pa onda idu reklame, e sad na koji nacin imaju u planu da me zeznu? :sweat_smile:

Javi se kada plate :slight_smile:

Nece sigurno da uplate pare prvo. Ako ti je isti mail na kom ti je nalog, to bas nije pametno jer mogu da te hakuju.

1 Like

Zamaras se dzabe s tim, ignorisi, nema para - cista prevara. Na fb stranice unazad 4 godine mi dolaze poruke:

Hi admin

Advertising proposal.

I’m wondering if you are open to paid advertising.

We are interested in providing you sponsored ads monetization on side of your page, we target ads to specific group of people, age and country.

We are offering you $400 per 1 ad. If you will place 2 ads so you will get $800

Klasicna prevara xD

1 Like

Slične poruke i mailovi meni dolaze na Facebook stranicu od 140 000. Hvataju naravno veće, pa ako prođe prođe :joy::joy:

Oni će tebe zvati, odnosno tvoju stranicu… Da bi dodao nekog za admina/editora, ti njih zoveš, ne oni tebe.
Oni vjerojatno tebe misle pozvati u business manager, a vjerojatno ima neka fora da ako prihvatiš, taj “business” postaje vlasnik stranice i oni upravljaju stranicom i adminima.

mani se corava posla

Pravilo je da svaka ponuda koja je nerealna je prevara. Ja uopste ne trosim vreme na takve stvari. Oni idu na takve ljude koje kopka, kojima radi crv, a sta ako stvarno daju pate itd Pa ajd sto da ne rizikujem jednu stranicu itd. Da tebe ne kopka to, ti ne bi ni postavljao ovde pitanje.

Prevara je.
Neka uplate pare prvo i ovako onda odradis, dodas ih samo kao oglasivaca, ako ne petljaju i lazu, sto rade…

Da, o ovome se radi, oni ce tebe pozvati na business manager i ti ces prihvatiti. Onda ce oni odma postaviti tebe za admina tog businessa pa ti reci da dodas tu svoju stranicu od 60K. Kad je dodas (claim page), onda ces biti uklonjen sa admina na employeea i oni ce imati vlasnistvo stranice sa kojom se mozes samo slikati… dakle, prvo napravi svoj business manager i sebe postavi za admina, pa onda ti njih mozes dodati kao oglasivaca, i na ovaj nacin ti niko nista ne moze.

Malo su i nepismeni, što se tiče engleskog :sweat_smile:

1 Like

ništa od toga. i meni su nudili sličnu cifru, pa na kraju kada sam rekao prvo lova. onda
su odjednom nestali :smiley:

Nisam stigao da napišem kako se sve završilo.

Kada sam im rekao prvo novac, onda su rekli da ih stavim u biznis Manager za Admina :joy:

iskulirao taj Email da bi mi posle na svakih 2 sata dolazio prazan Mail sa upitnikom. Sigurno neki napaljeni klinac.