PopAds zarada iskustva

sve ja to razumijem, i kažem da se to rijetko dešava … ali evo šta kaže vlasnik popadsa na jednom forumu

Here is what really happened:

  1. You received a number of DMCA complaints in the past which you ignored .
    When you did that, system automatically rejected your website which you happily resubmitted for review and got approved again.
  2. At some point, you got a new DMCA complaint, but you decided to respond to it that the DMCA complaint requires mediation (ie. that is for cases when DMCA complaint is bogus/incomplete).
  3. As you have requested mediation, I looked into it and saw the DMCA complaint is fully valid and the proper owner of rights provided us a valid complaint. What was your point of the mediation request? Wasting my time I guess.
  4. Basing on the fact that you purposely ignored DMCA complaints in the past and then requested DMCA mediation on a perfectly valid DMCA complaint, I have decided to ban your account.

So, the lesson is - if you ignore DMCA complaints and send valid DMCA complaints for mediation, this bastard will close your account.

drugi post

Anyway, you got banned for repeated avoiding of DMCA complaints. And yes - what you were supposed to do was to either remove the pages listed in the complaint or remove our adcode from these pages. And unfortunately, I have to be the police of websites. If I ignore DMCA, sooner or later our PayPal account would get closed which would pretty much mean end of PopAds.

treći post

We have huge publishers with user uploaded content and they just respect and handle DMCA complaints properly. We have such publishers that deliver tens of millions of impressions a day and we literally never got a single DMCA complaint on them. So yes, it is possible to work like that.
If you behave like megaupload then you end like megaupload.

1 Like

Sve je objasnio sa tom recenicom.
Obrise se taj link koji ima opomenu DMCA i to je to.
Dobro opet su blazi nego adsense,koji ne da ni youtube klipove bez teksta.

1 Like

Mislim da posecujemo isti strani forum.Znam za slucaj da je taj sajt odbio i jedan video share hosting koji kao ignorise dmca,zbog pretnji tuzbom istog tog tima advokata…
Cudo je da popads imaju skoro svi ti piratski sajtovi,pored mogucnosti dmca prijave.
Opet mi je cudno da i pored stotine i stotine tih sajtova i pisanja o borbi protiv piraterije sve to i dalje postoji i svaki dan nicu novi sajtovi sa filmovima i serijama.

Jednog jakog navataju a njih 10 odma napravi jer se otvorilo trziste :joy:
Vidim da na popads ima mogucnost ubacivanja nekog sajta da se reklamira ako nema reklama za neku zemlju na svom sajtu sto znaci ako neko poseti sajt iz primer Gruzije tvoj sajt,njemu ce se ako nema reklama za njegovu zemlju prikazivati sajt koji se doda u podesavanjima…

možeš dodati kôd druge popup mreže :smiley: npr popcash code :smiley: eto koliko je popads moćan, i to dozvoljavaju :smiley:

1 Like

Neke mreze su napisale da se njihov kod ne sme na taj nacin dodavati.
Sad ce se neki registrovati pa dodati adsense kod :joy: pa dobiti ban od adsense.

1 Like

Nešto baš razmišljam kako bi se mogle one serije i filmovi prošvercati na adsens :smiley:

možeš ali sve do jednom :smiley:

1 Like

Do jednog obicnog DMCA :grinning:

1 Like

Zanima me kako cu naštelit na popadsu da čim neko uđe na moj sajt da mu iskoči reklama? Sajt ima preko 6k pregleda stranice,ima i pregleda iz stranih drzava ali je uglavnom exyu.

Hvala unaprijed

Pa samo postavis kod, njihovi pop oglasi funckionisu tako da cim neko klikne bilo gde na sajtu iskoci reklama.

Udji na ovaj sajt (balkanportal.net) preko moba,ne moras nigdje kliknut

Ja bih stavio po jednom pageviewu 1 pop up

preko moba ne moraš nigdje kliknuti, preko desktopa moraš valjda … tako je po defaultu