Portal Sportska tribina

Pratite portal Sportska tribina, regionalni sportski portal. Pratimo sve sportove, te sportove na Balkanu.

Pratiti nas možete na: http://sportska-tribina.info/

Vaša Sportska tribina

Lp

Naš cilj je da pružimo interesantne, relevantne i pouzdane informacije iz raznih sportskih tematika. Redovno pratimo sportske događaje, bez obzira da li je u pitanju lokalni turnir ili svjetsko prvenstvo.

Pratite nas na: www.sportska-tribina.info

Nekako mi se logo i header ne uklapaju boje. Po mom ukusu, a vjerujem da nisam jedini.
Sve ostalo može proći, naravno svako ima svoj ukus.
Možemo obaviti razmjenu banera, kontaktiraj me.

Definitivno, Prvo losa boja headera plus previlik je opcenito a logo malen u odnosu za cijeli header. Previse praznog prostora u headeru plus dole ispod gdje je banner transferi uzivo. :wink:

Stari spamer se vratio, vec ima jednu identicnu temu u birtiji.

ping @c3po

1 Like

Po meni logo i ne treba da bude ništa veći smanjiti header ili desno ubaciti neki widget sa recimo predloženim člankom, i obavezno boju promjeniti.

Zamoljavam gospodina belmina da ne sudjeluje u ovoj temi. Hvala

Bilo bi super kada gospodin fperic nebi svaki put otvarao novi topic za svoju sportsku tribinu iako ima vec dva accaunta banana. Hvala

Hvala tebi što ćeš poslušati Belminov i Jurin savjet i više nećeš otvarati duple teme. :wink:
Mogao si samo napisati “Bump” u svi bi Forumaši žurno pohitali vidjeti što je to nova?
Ili lansirati neku novu, još bjesniju tribinu? :smile:

1 Like

bump

Uvedena je i mobilna aplikacija

Fin koncept , samo malo vise ustelovati design.

Naprimjer, velike slike na pocetnoj su “glomazne” za ucitavanje.

Hvala na komentaru. To ću promjeniti :slight_smile:

BUMP

Ubačeni su transferi igrača uživo: http://sportska-tribina.info/transferi-uzivo/

BUMP BUMP BUMP I OPET BUMP SPORTSKA TRIBINA JE UGASENA! I naravno ovaj fini gospodnim mom timu duguje ljepu svotu novaca za izradu foruma i ostalih stvari za njegovu ili ko zna ciju stranicu jer se meni predstavljao kao neki 10 lik molim gospodina ili ostale doticne likove koji su kao vlasnici da uplate pare na racun koji sigurno znate.

Ja sam već upozoravao na njega.

Kako ugašena, sad provjerio i radi…

Tako su naveli na facebook da gase zbog nedostatka novinara

Bilo je pitanje vremena kad će propasti. Em čovjek nije znao što radi, em je prevario velik broj ljudi. Sve u svemu, dobar projekt, kojeg je vodila kriva osoba. Jedan kradljivac i neznalac manje u internet marketingu…

He he :blush: ma vidi ti; tamo se žale da su nezaposleni a neće da rade mukte. :smile: