POSAO: WordPress content uploader

Pozdrav,

zbog povecanog obujma posla imamo potrebu zaposliti dvije osobe (full time) na poziciju content uploadera.

Workflow je poprilicno jednostavan i dobit ce se detaljni SOP za svaku fazu posla. Neki od zadataka su:

  • Dodavanje contenta iz Google Docsa u WP (Gutenberg/Elementor)
  • Trazenje fotki za content
  • Interlinkanje contenta

Pozeljno je da kandidat ima iskustva s WP/slicnim taskovima, da odlicno barata Engleskim jezikom, i da je dostupan 6-8h na dan.

Radno vrijeme je fleksibilno i moze se raditi iz WCa (ako to neko preferira xD).

Pocetna placa je $5/h s mogucnosti rasta do $7/h za ovu poziciju + opcija napretka kroz firmu/firme sto dolazi s vecom placom, ali i vecom odgovornosti.

Dobije se pristup svim SOPovima, online coursevima, i sl. Firma je iz SADa, tako da se radi jednostavan contractor agreement. Placanje i time tracking preko HubStaffa/TransferWisea.

Pocetak je ASAP.

Prijave (CV sa iskustvom) slati na [email protected]

Za sva pitanja stojim na raspolaganju.

1 Like

Postovanje,

Interesuje me koliko clanaka treba da se ubaci za 1h?
Koje su duzine clanci?
Da li slike mogu bilo koje sa googla ili mora da budu free ili unique napravljene od moje strane?
Za interlinkovanje, da li dobijam rec koju treba da linkujem i ka kom clanku, ili je to moja slobodna volja?

Prije 15ak godina sam u mlinu za punjenje vreca s brasnom imao satnicu cca 4 USD :joy:

1 Like
  1. Ovisi o projektu. Radi se u ekipi koja je vodjena project managerom koji ce pojasniti KPIeve i ciljeve.
  2. Nebitno. Ima ih od 500 i 5000 rijeci
  3. Google, copyright-free
  4. SOP + mozak su uglavnom dovoljni.

This topic was automatically closed 365 days after the last reply. New replies are no longer allowed.