Poslovna Vizija

Pustili smo u pogon novu web stranicu tvrtke. Volio bih čuti neki feedback :slight_smile:

Napomena: svjesni smo da su tekstovi još krcati gramatičkim pogreškama i da možda pokoji link ne vodi na pravo mjesto :slight_smile:

http://www.poslovnavizija.hr

Ukupno gledano meni se sviđa.

Jedina zamjerka ide na nešto slabiji kontrast teksta.

Ono što uvijek volim vidjeti na poslovnim stranicama je kvalitetno napisan članak “O nama” gdje se posjetitelj može na prvu loptu detaljno informirati o firmi i da zna što može očekivati od firme.

Edit:
Malo sam još pogledao i drugi dojam je da web nije dorečen. Stječem dojam da je web hosting nešto vrlo bitno, skoro kao core business.
Neke stvari su po meni nepotrebne, npr. sličice u footeru i popis dobavljača HW-a na stranici “Tim Poslovne vizije”.
Fejs/tvitter ikonice neću komentirati. :zub:

Hvala, slažem se sa vecinom. Nismo stigli razmišljati o svim stvarima, nadam se da cemo u sljedecih nekoliko tjedana rjesiti sve :slight_smile:

Nestade bandwidtha.

Ispravljeno, pobrkali smo ocito nesto sa hosting paketima :slight_smile:

Jako lijepo … jednostavan i oku ugodan dizajn, posebno mi se svidja navigacija koja je bas onakva kakva treba biti, jednostavna i da se po izborniku covjek moze brzo snaci. Nema nista gore nego kad neko napravi bum stranicu, i onda ga brate zakomplicira u izborniku da si na papir trebas pisat gdje je sta… ovo je jako lijepo.

SA LIJEVA NA DESNO - USLUGE - REFERENCE - O NAMA … nista sajtu jednom ovakvom ni netreba.

lijep dizajn, ugodan za oko. :yo: