Potreban angažman - stalni, povremeni, full-time, part-time

Dakle, kako stoji u naslovu, potreban angažman - stalni, povremeni, full-time, part-time…

Radim sa WordPressom od 2009. godine - instalacija WP, tema, plugina, i tweakanje - i tema i plugina - te optimizacija - u skladu s trendovima s posebnim naglaskom na LCP, FID i CLS…
Na ovim poslovima, WordPress experta ili nešto u tom smislu, 7 godina sam radio za US firmu Memebridge, plus negdje oko 6 mjeseci za First Beat Media.

Izradu WP sajtova na bazi HTML ili PSD predloška, posljednju godinu radim uz pomoć Elementora. Sem Elementor-a, dobro sam upoznat sa svim često korištenim pluginima, poput, YOAST-a, , WooCommerce-a, WP Rocket-a, AAWP itd…

Takođe tokom čitavog tog perioda vodio sam sopstvene side projecte.

Osim poslova vezanih za WP, u Memebridge-u, a i na sopstvenim projektima, radio sam poslove iz, recimo tako, domena Content editora - kreiranje headlinea, naručivanje članaka preko online servisa poput Text Broker-a, Writer Access-a, iWriter-a itd… Te poslove iz domene Ad managera - bila je to era buma native ad mreža i listy članaka, te sam tako kreirao i pratio Ad kampanje preko Taboole, Outbraina, MGID-a, Content Ad-a, Rev Content-a i nešto malo preko Facebook-a i Twitter-a.

Dobro poznajem rad u WHM-u i CPanel-u, Google Analytics-u, Google Webmaster Tools-ima.

Osim toga, nudim uslugu pisanja tekstova na srpskom, hrvatskom ili bosanskom. Akademski sam obrazovan ( profesor filozofije i sociologije ), izuzetno dobro poznajem jezik, te razlike između srpske, hrvatske i bosanske varijante ( između ostalog jer stanujem u BiH - RS - na samoj granici sa Hrvatskom ).
Cijena je 0,60 € / 100 riječi.

Ozbiljan sam ( kada je u pitanju posao ), odgovoran (41 godina) i otvoren za dogovor.

Ako se neko pita “kad sve to znaš zašto ne radiš sam?” odgovor je “radim”, međutim, potrebni su mi “živi” novci.

Pozdrav,
Sike

javi se na PM…iiii

Javi se na PM - interesuje me ovaj dio
" Te poslove iz domene Ad managera - bila je to era buma native ad mreža i listy članaka, te sam tako kreirao i pratio Ad kampanje preko Taboole, Outbraina, MGID-a, Content Ad-a, Rev Content-a i nešto malo preko Facebook-a i Twitter-a."

Ako si i dalje za, tu smo. Javi se na PM :slight_smile:

This topic was automatically closed 365 days after the last reply. New replies are no longer allowed.