Potreban mi je neki ko može da mi napravi 10.000 downloada na google playu i app store-u(HITNO)

Ako ima neko da može ovo da odradi nek se javi u pp sa cijenom za koju bi ovo mogau uraditi.

i meni nek se javi obavezno

@idc i @dejan_troca_fot, pošaljite koliko vam downloada treba i koliko ste spremni platiti na PM. Ja mogu ovo odraditi, ali cijena nije jeftina…

Mogu li da primjetim. Zasto će vam 10k fake downloada?

Bolja pozicija na marketu, veća pouzdanost, objava aplikacije na tabu najpopularnije…

Ja imam 30k i nista od toga.

Ovisi o popularnosti aplikacije, a ukoliko je nekakva tematika koja bi mogla zainteresirati široki broj korisnika, lakše se probiti s neki brojem downloada, nego krenuti od 0…

Moguće da se može izmanipulisati. Davno sam vidjeo jedan članak gdje kineskinja sjedi ispred 50 iPhonea i posao joj je da downloadjue app i piše recenzije.

Vjerovatno u ovih 10k treba biti 200 ocjena, 50 recenzija itd.

Moze i meni neka se javi s cijenom od 10, 20, 30k etc.

hehe dobra ideja :smile:

Samo da kazem da sam ponasao covjeka koji ce ovo sad odraditi,vjerovatno ce mi opet trebati pa se vjerovatno opet javim.

po kojoj cijeni ako se smije znati

Nevjerojatno. Žena na slici je profesionalna prevarantica

Ja znam ljude koji sakupljaju, na 10000 cijena je 0.135$ po komadu… Ako nekome treba neka se javi na PM.

Na žalost ne. Ona je samo jedan od zaposlenih. Primjećuješ još jedan radni sto iza?

Svašta!
Pa šta ona radi, klika na oglase ili…?

na svaštka klika :blush:


Evo cijeli članak.

http://buyinstallnow.com/pricing/index.html

Nisam provjerio, samo mi poslali mailjer takodje radim sa aplikacijama.