Potreban neko da napravi site

Kad odrastes (mentalno) mozemo nastaviti. Do tada nema smisla.

To moze biti jedna od vise poruka ove price :smile:

Ja samo objašnjavam da je jedna i druga stana u pravu…ko svaki medvjed što ne laže da sebe vidi u ogledalu, i uvjerava druge da je baš njegova slika na ogledalu.
No svi vi griješite tek u tome što ne percepirate ogledalo…i zato se prepirete, kao što se ti medvjedi prepiru da čija je od njih slika na ogledalu.

100kn.

  • tko nema posao, tko nema priliku da zaradi bolje jer mu tržište to ne omogućava…
  • tko ne plaća davanja i ostale poreze i licence za photoshop…itd
  • tko nema dovoljno iskustva da radi bolje poslove. Netko bi radio i besplatno za nekoga samo da stekne iskustvo i reference.
    -koga baš briga hoće li to napraviti ofrlje…vođen mišlju da posla za 100kn će uvijek biti. Glavno je štancat čim brže…
    -netko neće napraviti ofrlje, i neće mu niti biti previše isplativo tih 100kn, ali kad skupi iskustva…moći će poštenije unovčiti svoj predan rad.
    Zatš takav nebi uzeo jednostavan posao za 100kn.

S druge strane, tko ima priliku raditi za bolje novce:
-jer ima bolji posao i ima priliku da zaradi više jer mu tržište to omogućava
-plaća davanja, poreze , licence…to mora uračunati u cijenu rada.
-ima stečeno iskustvo koje je odradio na svoj teret, sada mu je vrijeme da unovči to iskustvo. Zato i ima tržište na svojoj strani koje mu omogućava veću cijenu
-jer je brinuo da ne radi ofrlje, pa takav jednostavan posao mu je uzimao i do tri dana jer je pazio na svaki detalj. Sada kada je skupio reference, želi i naplatiti svoj rad od tri dana. Ne želi niti odrađivati takve poslove na brzaka i rušiti si ugled lošim uratcima.
Zašto bi ovakav tip osobe svoj trudi i predanost nebi naplatio ? Zašto bi se spuštao na jeftinije satnice, kad mu je njegova predanost otvorila tržište skupljih poslova te više ne trči trbuhom za kruhom u prisili??

Eto, obje strane su u pravu…zar je to teško vidjeti?
Također, gornji atributi ne pripadaju svi gornjem tipu osobe…isto tako donji atributi ne pripadaju svi donjem tipu osobe. Što više osoba ima gornjih atributa, spuštat će joj se cijena…isto tako, što više osoba ima donjih atributa, dizat će joj se cijena.
Simple as that…i “međedi”, dobro vidite…svi ste na toj hebenoj slici na ogledalu.

1 Like

tako je
ima kurvi za 500€ al nades dobrih i za 20€

3 Likeova

Gdje? :slight_smile:

1 Like

Ima Bosni, za 25e :grin:

Pa govorimo o instalaciji wordpressa, instaliranje teme i pravljenje par kategorija, zašto od toga pravite nešto posebno? Što ćeš ti to drukčije napraviti ovom čovjeku koju ovo traži od nekoga tko će mu naplatiti 100kn? Očeš mu modificirati cijeli wp po tvom guštu i s time spriječiti raspadanje stranice nakon 6 mjeseci? Uostalom kakvo raspadanje? Što je to tolika znanost instalirati wp i temu? Treba napraviti sticky temu da se odmah vidi na vrhu i u njoj linkovi kako instalirati wp, temu,spajanje preko ftp-a itd pa bi vidili kako se ovim pacijentima spušta “veliki” posao. Ovo je žalost o čemu se ovdje priča. lopovluk od lopovluka.

2 Likeova


1 Like

Ajd mi onda reci zasto ne radis? Zasto me ne kontaktiras i ja cu ti naci posao da cijeli dan to radis i paltiti cu te 100 kuna po poslu.

To sto ce meni biti ROI 1000% ne mora te brinuti. Ajd me kontaktiraj ili brisi iz ove teme jer samo trolas. Ako to radis za 100 kuna ja cu te odmah zaposliti.

Anja1 je probala, ali se nakraju ispostavilo da bi to njezino kostalo i preko 2000 kuna. Jer nijedan klijent a pogotovo ne ja koji sam zahtjevan da je svako slovo na svojem mjestu nebi bio zadovoljan s poclickanom temom, s razbacanim Meniem, s ubacenim tekstom kao da su se djeca igrala, s neoptimiziranim slikama + extra sto mi se nece svidjeti, a znam da mis e nece jer nezelim iamti wordpress site kao da su se djeca igrala.

Ili mi se javi da radis ili bris s ovog topica jer samo trolas!

Pa te mulatkinje su skupe.,

Kako bi ja vas sve banovao s uzitkom da sam neka funkcija na forumu, makar ono simbolicno na nedelju dana. Cisto zato sto u svakoj temi s oglasima uletite s raspravom i napravite sranje, a u drugim temama ne napisete nista mesecima…

3 Likeova

Da, slazem se. Evo ja cu sam sebe banirat na tjedan dana. Nema pisanja samo citanje, pocevsi od sada. To cu sam sebe kazniti sto sam glup i upustam se u djecje igre.

Bravo.

@bozoou ima interesantnu temu, a ja se ovdje zahebavam sa trolovima.

Opet iz rukava vadis neka muljanja, tko je rekao da bi itko radio 100kn po poslu, možda si ti fulao temu, ali ovdje se priča 100kn za ovaj posao. Čitaj malo…

1 Like

Da i kad vidi da mu to sto je susedov mali odradio ne valja nista i ne sluzi nicemu ili kako god vrati se trčeći kod “WP profesionalaca” / tebe da mu to odradite za 2000 kuna i još vam ljubi vaša božanska stopala koliko ste mu unapredili posao magičnim sajtom a susedov mali nije to mogao…svi zadovoljni, kraj diskusije…

Pa ja sam ti nabrojao više parametara…i niti jedan sam za sebe nije nelogičan. No govorio sam općenito što determinira cijenu određenog developera.

No, ako pogledaš konkretni primjer…i neka je to posao od sat vremena. (a teško).

I uzmi nekoga tko nema za kruh…on će to rado napraviti za sto kuna.
Uzmi nekoga kome je satnica 300kn, on će tražiti sigurno dosta više od 300kn. Jer dok inače nabija svoje sate fludino u kontinuitetu, ovdje mora ući u projekt, izdogovarati…i imati dodatne petljancije sa klijentom oko tih “sat” vremena posla.

I što smeta ako netko sad traži za taj posao 1000kn? Mogu ja tražiti i 100 000kn za taj posao, pa me nitko neće uzeti. Tako da dok god netko prihvaća neku cijenu/ponudu, jednostavno prihvaća i time determinira stanje cijena na tržištu. Da ima dovoljno kvalitete na ovoj razini od 100kn, niko lud nebi uzimao te iste poslove za 500kn. A dadaas evo pokušava naći te od 100kn, pa ih nema…

Ponavljam, cijena nije nečiji moralni odabir…na niti jednu cijenu nitko nije prisiljen…cijena je jednostavno determinirana prirodnim zakonom ponude potražnje. Ako postoji dovoljno kvalitetne ponude po 100kn, a netko zaista plaća nekoga po 1000kn…on je onda budala. A budala je uvijek bilo i bit će… No ne možeš radi budala kriviti ove koji se pokušavaju ogrepsti za klijente koji su voljni više platiti… takvi zapravo otvaraju puno prostora konkurenciji da rade za manje love i da također dobro zarade i da budu cijenom jako konkurentni…što im garantira da će biti posla za njih.
A vi se ljutite na te skupe? Zapravo bi vam trebalo biti super ako je situacija da je posao precjenjen…onda je to zlatni rudnik i trebala bi postojati velika tedencija da se ljudi time kreću baviti…što će se više ljudi time baviti, padat će cijena…jer će zbog veće ponude na tržištu svatko htjeti biti konkurentan cijenom i time rušiti istu.
Kad cijena dovoljno opadne, to više neće biti zlatni rudnik…te će se smanjiti broj ljudi koji se kreće time baviti. To stvara cijenu proizvoda koja se balansira na nekoj razini.
Tako ekonomija funkcionira…i sasvim je prirodno! A s obzirom na okolnosti, cijena je tu gdje je. Ako mislite da je prevelika…pustite se adsensa, i navalite na izradu wp stranica. Tko vas spriječava?

Što onda odmah ne kažete pošteno da to ne vrijedi 1000kn, ali da vi imate toliku satnicu i to je vaša cijena nego napadate ljude koji reču poštenu cijenu? Riješite se odmah svega 1 postom.

Čekaj malo, imaš osobu koja živi u Njemačkoj i neka mu je satnica 300kn i imaš nekoga kako kaže Anja u Bosni gdje je satnica 20kn (možda sam puno i rekao). Dali je nepošten ovaj iz Njemačke što je njegova satnica velika pa mu je i cijena velika? Dali bi taj bio lud da to ide raditi za sto kuna? Bome bi…

Jedino nije u redu da ti s velikim satnicama napadaju ove sa malim. Ali o tome nije ova tema ako se ne varam.
No kada se i dešava da ovi što rade to za veće cifre, napadaju ove sa sitnom satnicom…i to ima svoju priču, gdje se treba uzeti u obzir da je normalno da napadaju nelojalnu konkurenciju ukolika ista krši propise i na osnovu toga ruši cijenu.

@bozoou objasnjavas kapitalizam ljudima (djeci?) kojima je rad na crno nesto normalno i prirodno. besmisleno je.

1 Like

jel potrebno još radit ti stranicu?