Potreban neko da piše unikatne tekstove za adult sajt

Poslovna komunikacija ipak nalaže nekakvo drukčije ponašanje od onoga koje propagiraš. Znači kada se traži ponuda, ponuda se pošalje, onda se očekuje i odgfovor na istu… A nije sada stvar da moja ponuda ne odgovara, nego je stvar da mu ničija ponuda ne odgovara jer plaća valjda 1 kn za 300 riječi - sad ti meni reci jel to cijena po kojoj bi itko na svijetu radio? Ako ne cijeniš svoj rad i ono što radiš neće te cijeniti ni nitko drugi.

Ti imas pravo da budes nezadovoljan cenom, a on ima pravo da trazi i za dzabe ako hoce. Sto je to tvoja stvar? Nisi dobio posao i prihvati to.

Uopće ne kužim tvoj stav! Što si se ti nakačio sada na mene. Ja samo lijepo zamolio da dobijem odgovor na ponudu. Uostalom oglas je ozbiljan koliko je dobio i ponuda koje vrijedi razmatrati - NULA. Nemam ja ništa protiv takve vrste oglasa svatko piše što hoće, nego me smeta što se davatelj oglasa nađe uvrijeđenim jer mu netko iskreno kaže da neće naći nikoga po tim uvjetima (zapravo lik nema uvjete, nema strategiju, budžet ni bilo što drugo), te da nisu realni njegovi zahtjevi. Sve to potvrđuje činjenica da ni nakon mjesec dana nije se s nikim dogovorio za nešto za što se dogovori u dan-dva jer je puno zainteresiranih radnika. I ne kuzim onda oko čega se ti kačiš - što tebi konkretno smeta kod mog komentara?

Ja stavljam tacku jer si neotesan. Srecno u potrazi posla!

Oprosti, ali zašto sam neotesan? I što uopće znači biti neotesan?

Neotesan=Neuglađenih manira :slight_smile:
Niko ovdje autoru oglasa nista ruzno nije rekao ni pomislio. Pojedinci koji zele da im se radi za kikiriki bi trebalo sami
da odrade posao pa bi cijenili tudje vrijeme i energiju.

1 Like

Našao sam čovjeka za pisanje tekstova. Oglas se može zaključati.