Potreban netko da mi da ideju

Ne kazem da bi al se ljudi uplase, neki.

Tuzi ga.

Ili jos bolje da si smanji troskove nek napise napise lazno pismo u kojem ga tuzi za velike novce ako ne izbrise sve tekstove, od straha ce odma sve pobrisat a ustedit ce si novce :smiley:

1 Like

Moze da mu i sa milion pluginova “secure your wp posts”, samo iskljuci javascript u browseru i eto ga do teksta…

Najgore je , kad tako nadju se malumni ljudi a prilicno dijeca, koja misle preko noci postati nesto i neko. A to ti je kao ulica, kad pametujes o neceme i ubjedjujes, anemas pojma.

Sta te briga, nek kopira, google zna org source, tj odakle je niknuo prvi tekst i tako ce ga bot ustranit.

Radim na novoj stranici (domena oko 3mj stara) i znalo se desiti da nakon sto prvi objavim neki tekst (indexira prilicno brzo > fetch as google), krene mi odmah dobra posjeta na to, konkurencija uradi cisti c/p i ja nestanem sa rezultata pretrage. Njihova domena je dosta starija i ima veci autoritet pa je valjda to u pitanju ali nema smisla da to uvijek upali, trebao bi valjda google znati originalni izvor… ali eto… kazem domena je stara oko 3mj pa vjerovatno to igra najvecu ulogu

pingaš li ti te url-ove kad ih postaviš?