Potreban Nginx hosting

Dakle, potreban mi je hosting koji koristi Nginx, a da je shared, ako to postoji. Jos ako ima ffmpeg, utoliko bolje.

Imas shared NGINX hostinga. Samo zgooglaj NGINX Shared Hosting. A ovo za FFmpeg mislim da ce rijetko koji shared hosting imat.

Koje su prednosti Nginx shared hodtinga?

Zgooglao sam ih desetak, ali mi treba iskustvo iz prve ruke. Naprimer A2hosting, to je prvi koji sam nasao.

Prednosti su da hosting moze vise siteva natrpat na jedan server. A prednosti krajnjeg korisnika ovise o tome, ako i svaki drugi shared hosting. Odnosno, na NGINX shared hostingu je malo teze overselat jer je potrebno jako puno accounta natrpat da bi se server zagusio, pa bi rekao da NGINX shared hosting imas vece sanse da te susjed nece gusiti.

A detalje ce objasniti kolege koje su nestale sa foruma ili sto se desava?

1 Like

navodno www.arvixe.com ima ffmpeg na shared paketima

edit: ali izgleda da nema nginx :frowning:

Uh nemoj ove imao sam ih ja 2015 do 2016 non stop neke popravke neke gluposti po meni nisu stabilni.

Ima koja od domaćih shared hosting firmi da podržavaju nginx?

Pa zar je to nesto ne uobicajeno? Vjerovao sam da je to opcija koju svaki hosting ima, to je dva klika nekom hosting probajderu.

ne kontam ovo, u dva klika se server podesi da radi sa nginxom?

Zasto share hosting?

Ljudu danas je cloud jeftin, slozite si sami sto vam treba.

Ne radim sa serverima, ali jednom prilikom sam zakupio unmanaged vps koji ima samo osnovnu postavku lamp. Na koji sam sam instalirao nginx bez da sam se imao ikakva predznanja. Stoga ne vidim zasto to netko tko se bavi sa time ne bi to imao u ponudi?

Mislim da covjek zeli LEMP, ne LAMP. A ako pak mislis runati NGINXa uz Apache onda neka to ne radi jer mu treba specijalna masina, ako je nema nece vidjet neke performanse, cak bi rekao da ce server raditi slabije nego da je samo Apache…

što se mene tiče najbolje je samo nginx imati … bez apachea … ni apache sam nije dobar kao nginx sam