Potreban program za skidanje glazbe sa interneta

Molim savjet za program koji može skidati glazbu i istovremeno spremati sve podatke o pjesmi koja svira. Također, molio bih da to bude najjednostavniji program, a ne oni komplicirani. Po mogućnosti da se može izabrati jezik…
Hvala na pomoći.

Vjerojatno tražiš nešto drugo, ali ovo je alat za skidanje mp3 fileova sa Youtubea, i to je djelo našeg Forumaša. :blush: :crossed_fingers:


Molim slijedeći put sam odaberi kategoriju za svoj topic. Hvala.
:o:

Hvala na brzom odgovoru. :slight_smile: Drago mi je da je to djelo našeg Forumaša. Ispričavam se ako sam u krivoj kategoriji, ali nema one “Svaštara” ili tako nešto.
Konkretno, htio bih skidati glazbu sa https://www.radiotunes.com/ :slight_smile:

netko? :-)…

Probaj s “Video DownloadHelper” addonom za browser

Što da radim s tim? Jasno sam napisao što trebam…

de da ti i uradimo sta trebas :slight_smile:
Covjek je pokusao pomoci,a ti tako njemu :smiley:

Zdenga, pa piše u početnom postu što točno trebam… :slight_smile:

Jel ovo neka zaj**ancija?

Pa @Q_Line ti je rekao da bi Video DownloadHelper addon mogao raditi to sto si ti “jasno” napisao…

Dakle https://chrome.google.com/webstore/detail/video-downloadhelper/lmjnegcaeklhafolokijcfjliaokphfk dodas si taj addon i provjeri dal radi to sto ti treba, po opisu trebao :slight_smile:

Ne skidam VIDEO nego audio. Dakle, glazbu…

Pa skines video kralju pa ga posle konvertuj u mp3 ako ti je toliko hitno…

Gdje sam ja to napisao da je hitno? Samo sam lijepo zamolio da mi netko predloži jednostavan program za skidanje glazbe koji će istovremeno zabilježiti sve podatke o skinutoj pjesmi/pjesmama.
Gore sam napisao i adresu sa koje bih skidao glazbu https://www.radiotunes.com/
Dakle, ne želim se maltretirati duplim poslom, skidanjem videa pa konvertiranja i tko zna još čega…

Ako ti to tačno treba i ako nema gotovih rjesenja ima ovdje ljudi koji to znaju napraviti plati pa se klati :smiley: Nemoš se Je*at a da ti ne udje druze :smiley:

Ako ti nije hitno onda fino 10tak programa i testirja koji moze to koji ne… Ja sam ti rekao jedan od nacina i upste nije komplikovano i ne oduzima puno vremena, bukvalno sve mp4 koje skines ubacis u konverter i za par minuta eto ih mp3 fajlovi…

Never mind… Očito, bilo je ovo čisto gubljenje vremena. Kad bih ja tako shvaćao riječi “pomoći drugome” objesio bih se na prvo drvo…

Oces da ti ja tesitram pluginove i programe pa da ti posaljem koji ce ti obaviti posao ? Napisi cenu na PM koju nudis, ako bude prihvatiljiva rado cu ti pomoci :wink:

1 Like

Hvala ti na ponudi. Nažalost, nigdje ne radim, nemam nikakva primanja, pa ti ne mogu ni platiti.
Lijep pozdrav tebi i ostalima.

Iskreno sa takvim ponasanjem me ni ne cudi…

1 Like

Kakvim ponašanjem? Pristojno zamolim za pomoć, a onda krenu pametovanja, iako jasno sve piše u početnom postu.
Ako nemam što za reći onda se ne javljam sa komentarima, ali jebeni Balkanski mentalitet je jači, zar ne?

Balkanski mentalitet ?
Mislis ovo?
“daj mi program koji radi sve sto ja hocu, da je besplatan i da mi ga vi servirate u ruke bez da odem na google da se potrudim.”

3 Likeova