Potreban sajt za online rezeravacije avio karata i hotela

Pozdrav ljudi,

Planiram napraviti sajt za domace trziste nesto slicno ovom sajtu,

Interesuje me sta raditi praviti custom resenje ili mozda koristiti vec neku gotovu skriptu/template?

Takodje ukoliko je neko voljan i ima znanja napraviti nesto slicno sa ovog foruma neka mi se javi u pm.

Lep pozdrav.

U WP-u to napravi.

Mali hint, tržište online rezervacija aviona i hotela je zasićeno. Trebat ćeš dobro oznojiti gaće za iole ozbiljniji proboj.

Da ali najvise me interesuje kako da implentiram ovo da pretrazuje cene svih avio kompanija za zeljene datume da li to mora da bude custom made unutar wordpressa ili kako?

Imaš white label i affiliate solucije za to, a da ti sam napraviš cijeli sustav, vjerojatno ti treba jedno milijun €.

2 Likeova

pogledaj skyscanner.com

Implmentiraš njihov widget ili što ti najbolje odgovara.
Postoji još nekoliko takvih webova, ja koristim skyscaner. Naravno da nisam prodao niti jednu kartu :frowning:

3 Likeova

Jel se nešto promijenilo, Skyscanner je prije tražio da imaš tipa +100k posjeta mjesečno, da bi uopće kandidirao za njihov affiliate program.

Kada sam se ja prije bakčao time, koliko se sjećam, Dohop affiliate je bio jedan od rijetkih za avio karte, ali provizije su im bile baš male.

Konkretno zelim da napravim kao sto rekoh nesto slicno kao jumbo, ne zelim affiliate vec da ljudi uplacuju meni novac za karte a ja onda kupujem karte od avio kompanije. Iskreno domace trziste je smesno sto se tice konkurencije a znam da sve ove agencije kao jumbo, aerogaga prodaju masu karata na godisnjem nivou jer su ljudi na balkanu nazalost i dalje nesposobni da ih sami kupe…

Budzet mi je 4000-7000 eura.

Zato i pitam kako su oni ovo izveli ne verujem da koriste neki affiliate program rekao bih da je sve custom zato se i interesujem koliki troskovi mogu da budu izrade ovako nekog sajta. :slight_smile:

Hvala

Jumbo Travel ima thomalex widget, pa je to vjerojatno ovo: Online booking tool for travel agencies - Thomalex

1 Like

Za posjete se ne sjećam premda sam se prijavio u 6. mjesecu prošle godine. Vjerojatno sami procjene.
Za Dohop nisam čuo, budem pogledao. Tnx

Moram potražiti nekoga tko nudi API, polazak po polazak. S widgetima nemam sreće.

U kojem trenutku svizac odmotava čokoladu? :slight_smile:
Bojim se da nisi upućen u problematiku.
To što želiš rade putničke agencije.

Putnicku agenciju i planiram osnovati :slight_smile:
Vec imam razradjen instagram 40k followera sve natural a inace proputovao sam dosta i licno.

Glavno planiram da mi bude prodaja avionskih karata a sporedno cu raditi grupna putovanja Kuba i Sri Lanka :slight_smile:

Odlično! :muscle:

Onda si sigurno već radio u putničkoj agenciji i naučio si zanat. Znaš sve i nema se šta dodati.
Kontaktiraš ljude koji si radili web Jumbu i reci da i ti želiš takav. Ozbiljno.

U HR primjerice ima nekoliko firmi koje rade webshopove. Naletio sam na jednu koja je napravila barem 5-6 renomiranih. Vjerujem da je tako i sa putničkim agencijama.

Ćao,

Možeš mi poslati neki email pa ti mogu dati detalje - kako da se napravi, koliko bi kostalo itd.

Lp

Mozda da probas sa nekim affiliate programom, kao sto ima ovaj sajt https://flights.jeftinoputuj.com/ (travelpayouts)?

Ova je tema automatski zatvorena 365 dana nakon zadnjeg odgovora. Novi odgovori više nisu dopušteni.