Potreban sponzor za domen :)

Imam odličan projekat koji sam uradio, ali šteta je što sam maloljetan i ne mogu kupiti domen (17god).

Primarni jezik je engleski, a sekundarni njemački. Ako ima ko želje da mi sponzoriše domen besplatno (mogu vam nabavit i promo kod gdje ima najjeftnije) neka me doda na msn [email protected] ili pošalje mail/gtalk na [email protected]

Zauzvrat možete dobiti reklamu ako posjedujete neki web site.

Hvala.

kakve veze ima sto si maloletan s kupovinoim domena? :slight_smile:

ne znam ko ti to reko al mozes i domen i host da uzmes gde god hoces :slight_smile:

Nemam kreditne kartice i paypala :wink: + većina domaćih registara (jer mogu samo platit žiro računom) traži JMBG i punoljetnost.

Zašto onda ne tražiš nekoga kome ćeš dati svoju lovu da ti kupi domenu nego tražiš baš sponzora? Mislim, zar je stvarno problem 50kn pa i manje?

Daš punoljetnom frendu (ako imaš 17god sigurno da imaš i 18godišnjeg frenda, barem jednog) 50kn i on ti plati domenu preko žiroračuna. Ne treba ti niti Paypal niti kartica.

Prvi glas da neki registar traži punoljetnost za registraciju domene. :S

Mislim, lako se nađe neko da ti sponzorira domenu ako je projekt ozbiljan jer sa kuponom to može bit par desetaka kuna na nekom stranom registru, al zar ti nije draže da si svoj na svome, da sve glasi na tebe i da nemaš nikakvih problema kad je bar domena jeftina.

A ne vidim šta mu je problem registrovati domenu, kada je do sada registrovao tuce njih kardanjem…

Kupio sam :slight_smile: