Potrebna hitna usluga posudbe novca zbog problema

Pozdrav webmajstori,
Nisam dugo bio na ovom forumu, sad sam dosao da trazim uslugu nije mala al eto nemam sta za izgubit.
Htjeo bi pitati nekoga dali tko ima za posuditi novac. Nije neki veliki novac , radi se oko 1400 kn , ali nije ni mali. Prijete mi ovrhe od tvrtke EOS MATRIX. Placa je tek petnaestog a oni su mi dali foru jedan dan. Vracam na posudeni novac 400 kn vise . Vracam tocno petnaestog u 5 mjesecu tokom dana jer mi obicno do podneva uplate placu. Malo nisko od mene sto sam pao na to , ali izbora nemam i sila ne pita. Saljem svoju osobnu i kopiju kartice racuna , sto god zelite. Stvarno mi je potrebna pomoc. Vratit cu od svoje place , koja je kao sto sam rekao petnaestog. 400 kn više.Molim vas ako netko moze pomoc , ne smijem si dozvolit ovrhu radi obitelji … MOLIM VAS , uplata paypal,skrill svejedno. Stvarno mi je hitno , glupo izgleda ali je tako kako sam rekao.

A licno ti ne odgovara :slight_smile: ?

@brane333 je stari kamatar ovdje :stuck_out_tongue: :wink:, pitaj njega, vjerovatno je voljan da posudi…
@Cane @tomo007 A vi? Ah da… (a vjerovatno i jeste neko od vas ili vama slicnih iza ovog profila)

Nemoj se ti, kao, nesto, uvrijediti. Ova nakrivljena slova su misli koje su slucajno zavrsile u postu :slight_smile: :sunglasses:

1 Like

Nitko ne stoji iza moga profila , stojim ja . Napisao sam paypal/skrill jer ne zivi svatko di ja zivim . Tako da licno se iskljucuje . Nemoj molim te pricat gluposti jer meni je stvarno potrebna pozajmica . Saljem kopiju osobne , kopiju racuna , rodni list i domovnicu ako treba . Stvarno mi treba pozajmica

Joined 47 min ago…

Boze moj , ja kao da nisam molio uslugu nego dosao na sud .

Eto ti znas da li neko zivi blizu tebe ili ne.
Klasicni klosar, mozes dobiti na PayPal ili skrill pohovanu kur*inu. Ili ako zelis i nesto od priloga?

1 Like

Limenka ko si ti da sudis ? Ja sam bio na ovom forumu jos 2013 godine . Vi mene nazivate klosarom . Sta vi znate i meni osim sto scenarij radite ? Ko da ste steven spilberg . Ali okej . Nije ok da vrijedas

Ja sam sudija, prof. dr. Limenka
Da nisi klosar, ne bi trazio 1400kn na zajam, anonimno. Paljba i ja sam bio 92’ na ovom forumu.

Ti si dr.sc.mc Nolifer

Ah vidimo tvoj Life sa zajmom na forumu hehe

Bolje i takav nego bit nesto poput tebe na forumu . Ja tebe jednostavno ne razumijem . Ako ti nesto smeta zobidi , dobro staro pravilo. Ja nisam kriv sto sam zbog drugih u dugovima . Ja si to sam nisam napravio sigurno . Tako da molim te prestani . I budi sretan sto nisi u stanju kao ja :wink:

Patetiku prosipaj nekom drugom i sitne kradje.
Necu zaobici i sta ces sad?

Jednostavno te ignorirati da se svadas sam sa sobom :slight_smile: bit ce ti zabavno

Ali opet neces izvuci 1400kn od ljudi hehe

Nema veze , nisam ni racunao da cu dobiti . Ali mozda se nade netko tko bi mogao na 15 dana . A sada ozbiljno , zelim ti ugodni pisanje sa samim sobom . Jako si nepristojan decko . Pozz dr.sc.mc Nolifer

Zlatko, izgleda da nažalost stvar ne ide u smjeru kojem si očekivao. :frowning:
Dobro je, s druge strane, da ti (još?) nisi isključili struju pa možeš surfati po Forumu.

A kako se nisi uključio sa starim accountom? Baniran si? :b:
Čak mi djeluješ poznato… :blush: :o:

Zanimljivo da svi ti klosari traze slicnu lovu…jos zanimljivije je da ima nazalost onih koji sjednu na to…

Ja cu ti pomoc. Posalji podatke u privatnoj poruci. Nadam se da me neces prevarit.

Nisam baniran nego nit znam mail adresu a ni nick . Kad je bio jos druga forum scripta

zadnji puta sam na ovom forumu bio 2013 god. nisam nikakav prevarant koji prevarant bi vam slao osobnu i ako treba i karticu tekuceg racuna domovnicu i rodni lista ako treba. samo glupi prevarant