Potrebna izrada web stranice

@rokobaron
Veliku veću tih template-a su radili veći stručnjaci od ovih koji plaču po forumu kad netko drugi napravi stranicu tako da te ovi postovi ne trebaju previše brinuti.

Ako se radi sa template-om, to ne znači automatski da stranica neće biti dobro napravljena.

Daleko od toga, ali mislim da izuzev par korisnika, ne razumiju šta ja pišem i o kakvom se ovdje projektu radi, kada se navede (Portal za nekretnine, dinamički, …)?

Isti slučaj se dešava i sa Web Shop-om, imaš tipa Magento, skini template i to je to? Daleko od toga ako želiš uspješno prodavati.

Ne želim nikoga ubijeđivati u suprotno, napisao sam svoje mišljenje. Ova tema ode u pravac u koji ne treba, sve je rečeno na vrhu, ostalo će te samo više zbuniti.

@genius​host je razumio o čemu se radi.

1 Like

Razumijemo se mi kao što se razumiju i oni u svom svijetu.

Za Mister ; dinamički portal se je mislilo da se mogu jednostavno izmjenjivati slike i podaci na stranici desetak puta mjesecno, postoje i skuplje stranice i bolje ali ja imam toliki budget i toliko ce me zadovoljiti. Nakon što otvorite d.o.o. za koji vam je potrebno oko 28000 kn onih 20000 kuna pologa zasigurno ne bih dao u izradu net stranice.

Ozbiljni klijenti i to da ce ih neki klinac pokupit su price za malu dijecu. Svi znaju danas za aplikacije koje kradu mailove i sve kontakte na vasoj net stranici . Lista ozbiljnih kupaca se ne nalazi na vašoj net stranici već u posredničkom dnevniku. Pogledajte Century21 jednu od najvećih i najjačih real estate agencija, njim net stranica služi samo kao kontakt forma, lokacija agenata kao i lokacija nekretnina ništa više.

Ma ja se nebih baš složio s navedenim…Naime, prodaja je nešto sasvim drugo. Ima tu jaaako puno drugih stvari koje određuju konverzije (online i offline marketing itd). Dakle, može se uspješno odraditi prodaja sa Mageto temom i dva, tri dodatka. Imaš masu primjera gdje to super ide. Čovjek je dao svoj budget i vjerujem da zna što za to može dobiti. Hm, custom CMS govori sam za sebe. Custom portal o nekretninama zahtjeva prije svega opsežnu dokumentaciju naručitelja i barem dva do tri sastanka prije početka posla. Dakle, nema se tu što posebno raspravljati. My 2 cents :slight_smile:

Ja licno ne vidim zasto bi bio neki problem odraditi stranicu slicnu Elion nekretninama.Dobro mozda je budget manji ali sa WordPressom se ovo moze odlicno uraditi.
Meni bi jedino mozda bio problem ovaj custom search uraditi jer se jos nisam susreato s tim, ostalo i nije neki zahtjevan posao.

Ma naravno, slažem se…Custom search nemaš potrebe raditi. Ima ga tema http://www.studiopress.com/releases/agentpress-theme-20.htm :smiley:

Ma mislio sam na izradu teme od 0.Mada opet mislim da taj Advanced search ne bi bio toliki problem, naslo bi se vec neko rjesenje :wink:

Da ta tema cak ima na poznatom portalu za skidanje free stvari :slight_smile: Recimo nije loša .