Potrebna pomoc oko aplikacije za Adsense

Na hrvatskom.

Cudno, prijavio sam se i sa sajtom na srpskom, oko 25 clanaka, i odbijen je…Sve zavisi kod koga se zapadne.

Pošalji mi link na PM od tog sajta.

Ja sam adsens dobio valjda sa najglupljim sajtom koji postoji. Na blogspot sam stavio 7-8 galerija sa po 10ak slika, svaka galerija opisana sa jednom rečenicom na engleskom jeziku, primili su me za 2 dana.

1 Like

Pokrenuo sam novi sajt, ali kada stavim adsense kod, umesto oglasa je beli prostor. Na drugom sajtu, kada sam postavio kod, bio je zute boje…U cemu je stvar?

CSS

ins {
background: transparent;
text-decoration: none;
}

Hvala na odgovoru…Opet su me odbili, bas sam se iznervirao.
Moze li neko da mi pomogne za prijem u Adsense? Placam…

ajd ako nije problem posalji nam site da vidimo koji to site nisu prihvatili, pa ti damo savjete sto je greska.

Već drugi puta mi odbijaju stranicu Zdravosfera sa objašnjenjem da je premalo sadržaja. Objašnenje je vrlo jasno ali ne radi li se možda o generički poslanoj poruci/odgovoru jer stranica ima 29 postova a već prije su mi odobrili nekoliko stranica sa 18 postova prilično slične dužine pa me ovo totalno zbunjuje.

Znaci, dobio si ban nekoliko puta?

Ne, nisam dobio ban. Sve dosadašnje stranice i profili su u funkciji.

Ako si jednom dobio odobrenje to je to… ne trebaš za svaku stranicu posebno tražiti

Zato sam i mislio da si dobio ban. Ako si dobio adsense, stavljaj di hoces, a oni ce te obavijestiti ako neka stranica krsi pravila.

Inace ovi iz Adsense kad kazu da je premalo sadrzaja, ne misle na broj postova/clanaka, nego na duljinu pojedinih postova. Tako da ako je recimo kao tebi ovdje: http://zdravosfera.info/postoji-li-veza-kondoma-i-raka/ clanak duzine svega 129 rijeci, naravno da ces dobiti odbijenicu da ima premalo sadrzaja.
Ali kad jednom dobijes adsense mozes ga stavljat gdje god hoces, ne treba ponovno odobrenje za svaku stranicu.

Koliko treba da budu postovi, pretpostavljam minimum 400 reci? Ja imam 27 postova i 5 stranica, svi su preko 500 reci, i opet mi je odbijen zbog nedovoljno sadrzaja.

Hvala svima na savjetima.

Da pojasnim - stranicu radim drugoj osobi za apliciranje u AdSense program. Već sam mu jednu napravio u istu svrhu prije cca. pola godine i prihvaćena je odmah (ne sjećam se točno ali mislim da je u startu bilo nekih 18-20 postova slične tematike i približno istog broja riječi po postovima). Sad navodno hoće još jedan račun da ima u pričuvi (pretpostavljam razlog ali radim za novac pa nije moje da pametujem). Nedavno sam odradio još jedan sličan posao (Zdrave vijesti), slična tematika, u startu 18 postova približno slične dužine odnosno broja riječi po postu (cca. 150-300 riječi). Stranica je također odmah odobrena od strane AdSensa. Vjerujem da je to malo riječi ali kao što rekoh već su mi odobravane stranice sa takvom dužinom, zato i jesam malo zbunjen.

Kako god, dodat ću još par postova 500+ riječi pa ćemo vidjeti.

gledaj kada saljes aplikaciju da nije isto ime jer ne moze 2x imati racun :smile:Takodje dodaj category gore u navigaciji, dodaj about, uslove koristenja i contact, i posalji onda :slight_smile: