Potrebna pomoć posudbe novca zbog plaćanja servera

Šta spavaš do 15 pa ne stigneš ranije uplatiti?
Ako uplatiš u banci u kojoj imaš račun ili na bankomatu novac je odma na računu…

1 Like

Ma i da spava do 15h moze poslati da mu neko drugi to uradi, samo da njegovo ime i JMBG, novac je u roku od 30 minuta raspoloziv.

Pa sto nisi zavrsio u 7 dana, kad si vec imao novac hehe hajde bjezi, ovo je vrijedjanje inteligencije i materijal za nerviranje.

Da, da, spavam do 15 h i 100% je prevara to je vaša teorija jer tu ste naravno ne da pomognete nego da osudjujete bez obzira da sagledate neke cinjenice i probleme koji se desavaju ali oke.

Vidim da nema efekta nastavljati raspravu jer ovo ide u nedogled tako da cu ovdje zavrsiti sa ovom temom.

Želim samo za kraj da kažem da sam rješio ovaj problem tako što sam kontaktirao klijenta za koga sam nedavno radio jedan projekat i on mi je platio preko svog paypala i spasio me od suspenzije u posljednjem mementu upravo sada.

Nemam potrebe i neću da se pravdam više nikome, svi oni koji su sumnjali, sumnjajte i dalje i osudjujte i dalje jer razumijem da je to nekima hrana i da se hrane tudjim zivotima i brigama ali ne zaboravite, samo Bog je iznad :smiley: Lijep pozdrav.

Što se uopće trudite? Ovo mora da je najgluplja tema na ovom forumu u zadnjih godinu dana, a konkurencija je sve samo ne malena.

2 Likeova

Jesu tebi koke popile mozak ili si se najeo ludih gljiva lupas tu kao Maksim po diviziji. :smiley: