Potrebna pomoc za Adsense approval

Kako najlakse biti primljen u Adsense? Koliko postova sajt treba da ima minimum?
Prijavio sam se sa sajtom sa igricama, odbijen.
Prijavio sam se sa sajtom od 25 clanaka, odbijen zbog nedovoljno sadrzaja.

Da li je bolje prijaviti se sa domacom stranicom?

  1. Pročitaj pravilnik A-Z
  2. Unikatan izgled (90% posla oko prijave)
  3. Objave nisu toliko bitne, jer su meni odobrili sa 3 objave na stranici, tako da…
  4. Prilagodi stranicu svim uređajima
    itd…

Gledaju oni sve, ne samo koliko imaš objava na stranici…

Kada su me prvi put primili, imao sam neki sklj html sajt sa 5 postova, ali na srpskom.

Mislim da je bitan i jezik sajta…

Ono što 100% znam da će ti prije odobriti jeste :

  • Unikatan dizajn / sadržaj
  • Stranica prilagodljiva svim uređajima
  • Da ne bode oči (pozicije, boje itd…)

Ono što ja uvijek radim jeste da postavim banere primjera 300x250 (text: AdSense) na stranici (responsive), na mjestima na koje ih i želim postaviti.

Meni je odobren sajt u roku 3 dana sa hrvatskim jezikom. Kada sam probao sa engleskim tj napravio sam blog na blogspotu sa 12 clanaka ali sam iskopirao dio texta i nisam mogao prijaviti za adsense.

meni je adsense odobren 2009 godine

imao portal sa copy paste sadrzajem, news portal

sadrzaj nije bio unikat, ali sam imao posjetu sa fb

Skoro uvek odbijaju.
Fora je da cim te odbiju, pokusas da izvrsis izmenu koju ti traze i ponovo apliciras.
Tako jedno 4-5 puta i upasces.

Prije je to bilo tako jednostavno, mene su odobrili na mojoj prvoj stranici(prije nekih 5-6 godina) koja je bila samo “smiješne” slike koju sam reklamirao na fb stranicama. Upravo gledo po kompu i nadjem fajlove od stranice. Tad nisam ni znao da mogu sam hostat slike vec sam ih sve slao na imageshack pa su pobrisane.

http://puu.sh/lU84y.jpg