Potrebna pomoć za DNS - HawkHost

Dok sam bio kod namecheapa sve sam odrađivao bez problema, a i support im je fantastičan. Od nedavno sam prešao na HawkHost i nikako se ne snalazim.
Nikako mi nije legao ovaj HawkHost .Odgovori na Help i od supporta su im preko ku**a. (bar po meni).
Da pređem na stvar hteo sam da prijavim domen sa namesilo i instališem WP. Ne mogu da nađem kako da regulišem DNS, a i live chat ne vidim da postoji?
Ako je neko voljan da pomogne sa screenshotom bio bih mu zahvalan.

Ne mogu da postavljam slike, ali ako mislis na nameservere, dodajes ih na Namesilo. Domenu dodajes kada se ulogujes u cPanel, ides na Addon domain, i nakon toga ides na Softaculous, odaberes domenu i instaliras Wordpress. Hawkhost nema live chat, ali mozes da otvoris ticket, odaberes opciju High za hitnost i u roku od par minuta odgovaraju.

1 Like

Hvala, ali verovao ili ne sve sam to odradio, a neki debil iz supporta da vidiš kakva pitanja mi postavlja, umesto da odgovori šta ga pitam. Iznerviran sam njihovim očajom pa ću probati sutra. Hvala još jednom.

korak 1.

2 Likeova

Zaneo sam pa nisam napisao da sam rešio problem, ali nije na odmet da stoji sve ovo možda nekome bude od korsti :slight_smile:.