Potrebna pomoc

Pozz…

Zanima me kak da uradim ovo:

Primjer:
Moj sajt se bavi downloadom filmova(lupam) i sada ima nekoliko ljudi koji trebaju da postavljaju sadrzaj.E sad kako bi ja mogao napraviti znaci neku upload formu koja ce sacinjavati
-Ime unosa
-Velicinu(MB)
-Sliku(cover)
-Kategoriju filma(triler,horor)

I sada kad neki korisnik to postavi da to se uploada na odredjeni dio sajta nesto otprilike ovako :

[attachment=1]4webmajstori.jpg[/attachment]

Te opcije bez puno muke nudi uCoz al’ mi se neradi u njemu.

Što će ti slika /cover/ i kategorija filma, ako samo lupaš da se tvoj site bavi downloadom filmova? Napiši čime se site stvarno bavi, možda dobiješ neko prikladnije rješenje, ha? :wink:

pa nisam htio da bude da se reklamiram al et kad je dozvoljeno sajt se bavi downloadom filmova,igrica i programa sto se tice ove forme to znam napravit al samo HTML (PHP nemam blage veze). :slight_smile:

probaj ovdje Search Listings

imam ja upload napravljen to je sredjeno ali kako da napravim znaci formu da to ovako izgleda

[attachment=1]4webmaaj.jpg[/attachment]

znaci trazim PHP skriptu HTML nije problem.I sada kad korisnik doda neki film i odabere kategoriju Trileri znaci da to ide u trilere i ne da ga stavi bilo gdje vec na sredinu stranice. :slight_smile:

zasto mora da bude bas php ako vec znas Html i ako on obavalja funkciju kako je zamisljeno…?

Pa kako drugacije da to uradim nego preko PHP ? Ko ce postaviti film na odredjenu stranicu HTML?

pa to sto pokusavas je sa EC zar to ne znaci i da se moze izvesti kombinacijom samo CSS i Html?

Takodje koristim uCoz pa nisam bas iskusan u php tako da nemoj da me shvatis pogresno ako gresim ( lako moguce ) al zato koristim isti sistem ko EC kombinacija CSS i Html…

S druge strane sto neces da koristis uCoz nisi ti ogranicen na izgled ko EC sve je moguce samo ako imas ideju kako oces cak i koristcenje php naravno uz posebnu doplatu al nesto mizerno a lako bi sredio sve ovo sto te muci…

Jednostavno mi se ucoz ne svidja al’ poceo sam nesto raditi u njemo pa cu da vidim…:slight_smile:

CMS Joomla, komponenta DOCman. Radi perfektno :wink: