Potrebni Ghostwriteri za dugoročnu saradnju (Engleski)

Zdravo svima!

U potrazi sam za ghostwriter(ima) koji su otvoreni za dugoročne saradnje.

TL;DR Ukoliko ste zagrijani za AI alate koji su prepravili tržište u proteklih par godina onda ovo može biti idealna saradnja za Vas! Ipak, ako niste toliko iskusni u niši, ali imate iskustva u pisanju i želju da učite o AI alatima svakako se prijavite.

Niša: Tech / AI alati
Metoda plaćanja: Po dogovoru
Iskustvo: 1+ godina iskustva u pisanju na engleskom jeziku
Korištenje AI alata za pisanje: NE / NO (Iako se prave recenzije AI alata tekst mora biti napisan ručno bez korištenja istih. Jedini dozvoljen alat je Grammarly.)

Kako izgleda workflow?
Za svaki članak koji dobijete imate ključnu riječ (KW) i brief u kojem su izlistani naslovi i svi ostali podaci. Na Vama je da istražite i testirate alat(e) o kojem se piše, te nakon toga napravite detaljan review / comparison / listu / drugi format opisan u briefu. Kada završite sa pisanjem, napisani tekst dijelite, te će isti biti pregledan. Ukoliko je sve u redu nastavljamo sa sljedećim člankom.

Koliko ima posla?
Almost unlimited :slight_smile:
Sve dok poštujete dogovorene rokove i dostavljate kvalitetan sadržaj koji se podudara sa zadatim normama saradnja će se odvijati u pozitivnom pravcu.

Dakle da sumiramo:

  • Radite po Vašem rasporedu (Nije potrebna real-time komunikacija),
  • NE koristite AI alate (Osim Grammarly-ja),
  • Znate pratiti instrukcije i standarde kvalitete (Napisani su foolproof),
  • Imate kapaciteta da pišete bar 20,000 riječi mjesečno (Naravno, može i više),
  • Kako biste indicirali da ste pročitali veći dio oglasa Vašu poruku započnite sa ‘Future’,
  • Možete pratiti rokove i otvoreni ste u komunikaciji.

Kako se prijaviti?
Pošaljite mi poruku na WMForumu koja sadrži sljedeće informacije:

  1. Podijelite 3 teksta na engleskom koje ste pisali u ovoj godini.
    Idealno u Tech / AI alati niši
  2. Prokomentarišite AI alat(e) po Vašem izboru na engleskom. (1 do 2 paragrafa)
  3. Napišite Vašu cijenu na 1,000 riječi i koliko riječi mjesečno možete napisati.
  4. Naznačite iz koje ste države i sve druge informacije koje smatrate relevantnim.

Ako ne možete poslati poruku ostavite odgovor na ovaj Topic i ja ću Vas kontaktirati.

To je to!
Za sva dodatna pitanja i informacije slobodno pišite.

I da, ne znam da li sam napomenuo: Nisam zainteresovan za AI generisan sadržaj, pa ako ste se pitali da li možete koristiti ChatGPT / Bard / Writesonic / Quil ili bilo koji drugi alat, odgovor je NE.