Potrebni suradnici za jedan odlican posao

@alek daj prekini se sramotit

Preporučam mu da koristi google translate manje ce greške napraviti, inače on parla italijane HAHAHAHA :smiley:

Steta sto nisam ovaj topic procitao malo ozbiljnije i odmah ignorirao @alek jer me kostao novaca i vremena. Drugim riejcima ako je tko ansjeo na ovu ponudu, vrlo vjerojatno cete raditi a na kraju necete biti placeni.

dadaas aj pojani na koji nacin te kostao

dadaas ajde prekini se praviti pametan,lijepo sam ti rekao da ocu predaju na ruke da se nademo u nekom internet kaficu ili sta ti vec oces ali vidim da to tebi ne odgovara je sigurno oces da prevaris me to nije moj problem.

@dadaas
ajde prekini se praviti pametan,lijepo sam ti rekao da ocu predaju na ruke da se nademo u nekom internet kaficu ili sta ti vec oces ali vidim da to tebi ne odgovara je sigurno oces da prevaris me to nije moj problem.

Kao moderator:

Zatvaram ovu temu radi neozbiljnosti autora, uvreda s jedne i s druge strane kao i (dokazano) laznih podataka/tvrdnji koje je autor teme ovdje iznio.

Kao clan foruma:

Ne bih nikome preporucio suradnju sa navedenim clanom. Ne mogu reci da je sve njegova krivica, takve su te pubertetske godine, nekoga udare jace a nekoga slabije :slight_smile:

2 Likeova

Tema je sada zatvorena. Novi odgovori više nisu mogući.

1 Like