Povecanje popularnost facebook stranice

Pozdrav,

Već neko vrijeme se bavim wordpressom. Do nedavno sam odlučio napraviti satirični portal, koji je uglavnom vezan za dešavanja u tuzlanskom kantonu i šire(interesno područje obuhvata od Bosne do Drine i od Save do Han Pijeska). Imam dobre tekstove, čak sam i testirao u jednoj grupi koliko ljude sve zanima… Članak je dobio oko 800 komentara, a oko 2000 ljudi je ušlo na isti… Stranica ima oko 1200 lajkova, a napravljena je u decembru 2018. godine. Svakodnevno pokušavam dovoditi osobe na sajt, ali to nije efikasno i previše se troši vrijeme. Pokušao sam i sa facebook oglasima, ali to ne jede hljeba. Interesna skupina je u rasponu 17-30 godina(oko 40% članaka) i 30-60 godina(oko 60% članaka).

Ako mi neko može pomoći malo oko tog facebooka. Imam ok brend, koji nema puno ljudi, ali nisam iskusan sa dovođenjem pratioca na facebook i slično. :upside_down_face::slightly_smiling_face:

Hvala unaprijed!

mjesec

Mogu da ti ponudim reklamiranje tvoje stranice. Za 10e dovodim pravu publiku na objavu izmedju 20.000 i 40.000 ljudi. Evo jedan primer gde sam za 24h doveo +40k ljudi. Stranica inace ima 370 lajkova a na objavi domet od +40k ljudi.http://prntscr.com/niprls

Stranica će najbolje rasti ukoliko budeš dijelio slike i video klipove u kojima se ljudi medjusobno označavaju i dijele te slike. Dnevno 3-4 video klipa i 4-5 slika, a ovako samo objavama neće mnogo ljudi dolaziti na page.

1 Like

a ako mozes na svaku objavu dovesti 40k ljudi zbog čega onda nudiš to uokolo. To je ista caka onih ljudi sa dojavama, platiš 100e i on ti da prelaz iz 2 u 1, kao da ne moze uplatiti svu imovinu na prelaz i postat milioner :slight_smile:

3 Likeova

Zato sto nzm kako to da unovcim?

Hvala mnogo. Danas oko 18h sam postavio jednu ironičnu sliku… 10000 pregleda slike, na stranicu(wordpress) mi je ušlo 300-400 ljudi, a fb sajt lajkalo oko 300… :wink::wink::wink: