Povezivanje Wisea sa AdSensom

Pa zato su tako i napravili tako kako su napravili… Da narod ne bi muljao nešto s duplim nalozima kao i sa isplatama I državama.

Jer ti i svako ko radi s adsenseom si (je) u jednu ruku partner sa google.A google ko i svaki partner u biznisu ne voli kad ga neko mulja .Naravno ne mislim na tebe da se razumemo, nego globalno govoreći

Moraš zatvoriti taj račun(nalog) pa otvoriti novi.

A zanima me sta bi se desilo kad bi samo hladno zalijepio iban i swift od wise-a na adsens gdje su mi sada trenutni podaci od domace banke haha…

@Goci ma razumijem sve sta mi govoris :smiley: Spadam i ja u tu skupinu muljatora :rofl:

1 Like

Ih…muljatoru :rofl: Verovatno sistem (adsesne) ti ne bi poslao uplatu nego bi te čekala naredna uplata a ti bi verovatno dobio obaveštenje da nešto nije O.K. sa podacima. Mada mislim da ne bi ni mogao da upišeš to jest da klikneš na “save” jer ti ne bi dozvolio sistem

1 Like

Hrvatska je u EU i moj racun na wise je u eurima jer smo od pocetka godine presli na eure. Ja nisam imao nikakvih problema sa povezivanjem wise kartice. Tebi je to nemoguce jer si iz BiH.