Povezivanje Wisea sa AdSensom

Poz ekipa, imam pitanje.
Predpostavljam da vas dosta zna za Wise karticu, eh sad, zelim je povezati sa AdSensom da mi salju isplate na tu karticu. Kvaka je u tome sto je wise registrovana u Belgiji i problem je sto ako zelim promijeniti zemlju na adsensu da moram opet slati kod na adresu, ja u Belgiji nemam nikoga i ne mogu nigdje poslati taj kod da mogu potvrditi ponovo adresu na adsensu, tako da ako imate neke prijedloge kako to napraviti pišite… (cuo sam da je moguce iznajmiti postansko sanduce, ali to je sve sto znam)

Takodje i mene zanima, da li može Adsense da ide na Wise?

Ne ne može adsense da se ispalćuje na Wise
evo ovde možete pročitati kako jedino adsense šalje novac

@Goci Koliko vidim u textu ipak ima mogucnost da salju na wise?

mislim da nisi dobro pročitao


a imaš i ovde objašnjenje ajd da kažemo neko zvanično
https://support.google.com/adsense/thread/148307818/can-i-received-adsense-payments-with-wise-com?hl=en

Naravno da moze ja sam nedavno isplatio. Unosis podatke od bankovnog accounta na wiseu i to je to.

O.K. ako je tako ,a ko je kod tebe prošlo onda može. Ja sam pronašao gore navedeno.

Ako je moj odgovor dezinformacija i greška ja se izvinjavam nek se onda obriše se post da ne stvara zabunu

Ja si isplaćujem na Wise, međutim ja sam u HR gdje je valuta EUR, a uvjet da ti Adsense isplati novce na račun je taj da je valuta države ista kao i valuta banke u kojoj želiš isplatu. Prije dok su bile kune nisam to mogao raditi.

Da, dobro kaze @petarvu. Ja se nisam mogao sjetiti u cemu je tocno bila fora.

@petarvu @drmrgood Hvala puno momci, zanima me. Ja sam u Bosni i moj nalog je verifikovan na mojoj adresi. Drug mi je govorio ako zelim adsens i wise da povezem da cu morat ponovo potvrditi adresu tj da se kod posalje na novu adresu, koja mora biti u Belgiji (jer je wise reg. u Belgiji), znaci sve sto trebam je da unesem IBAN i swift kod koje imam na wise? Bez ikakvih dodatnih potvrda

Ako nekome treba besplatna Wise kartica da ne plaća fee:

https://wise.com/invite/ua/amard187

1 Like

javi jesi uspio…
nema mi logike da može baš zbog toga što si u BiH, nema veze čije državljanstvo imaš kad je prebivalište BiH, volio bih da nije tako, zato javi

1 Like

I mene interesuje dal će uspeti… :thinking: Mada mislim da neće…

Pa zar se moze mjenjati drzava accounta?

Ako mozes rijesit da ti je adresa bilo gdje u europskoj uniji gdje imaju eur, mozes povezat na wise bez problema

@petarvu Pa mogu srediti u Francuskoj, tu mi je sestra… Da li moram slat kod da se potvrdi adresa ili?

@limenka2017 Wise se moze mijenjati, ja sam morao staviti Francusku da bih mogao dobiti fizicki oblik kartice (u Bosnu ne salju), pa kad sam je dobio sam promijenio adresu na moju licnu i potvrdio je dodatno… AdSense također ima mogucnost mijenjaja drzave, ocigledno da cu ja morati mijenjati i na wise i na adsensu :rofl:

za wise znam da moze ali svi govore da adsense ne mozes mjenjati drzavu vec moras taj zatvoriti i novi account napraviti… bas me zanima jel izvodljivo ovo sto hoces, dobro bi bilo da moze

1 Like

E to ti sad ne znam te detalje…

Upravu je limenka2017
ukoliko želiš promeniti državu na dsense moraš zatvoriti predhodni account. Imaš upustvo na adsensu.

Suludo pravilo AdSensa, koristim nalog oko 2god, ukupne isplate da ne pricam… I sad moram zatvarat taj da pravim novi ukoliko se zelim preselit… Ne kontam.
Mislio sam da mora postojat nacin da se promijeni placanje na drugu drzavu, adresa moze ostati u Bosni…