Povezivanje Youtubea sa SMART TV

Pozdrav
Imam smart tv i na njemu aplikaciju youtube naime youtube se ponasao kao da je smart tv ustvari obican andorid telefon ne mogu da ga povezemo sa onim kodom na mom telefonu kako bi pustao muziku sa fona a da se cuje na youtube. da li postoji neko resenje za ovo ili ako neko za neki dobar nacin da ovo uradim sa ios telefona

Zar nije da samo stisneš ono u desnom gornjem kutu i automatski se spoji sa youtube-om? Bitno je da budu na istoj Wi-Fi mreži,barem u mom slučaju

2 Likeova

da znam ali youtube na tv je prikazan kao aplokacija za obican telefon znaci kao da spajam dve yt aplikacije lose odradjen sam samrt tv mi je kao jedan andorid a ne kao tv

Miracast ili Chromeast. Ako ti to TV ne podržava onda banana.

Mozes probati i sa anycast ima na ebayu za jedno 10ak dolara 1080p FHD kvaliteta,ali zvuk ima mali delay,sto mene zivcira pa ga ne koristim vise

Prvo je bitno da Tv ima opciju za to…Zatim je bitno samo da su tv i tvoj telefon konektovani na istu Wifi mrezu i na svom telefonu u youtube aplikaciji kliknes na ikonicu


Ako tv ne podrzava onda moras kupiti kao sto su ti rekli Chromecast, AnyCast ili sta vec.

Nema tu mnogo filozofije ili moze ili ne moze… Nisi naveo koji ti je model tv-a!

2 Likeova