Povratna informacija na prelaunch aplikacije

Moj tim i ja planiramo napraviti launch aplikacije u siječnju 2017. godine. Ali prije nego napravimo to htjeli bi vidjeti kako ljudi reagiraju i razumiju naše objašnjenje aplikacije bez da znaju puno ili išta o aplikaciji. Htio bi naći najbolji način da ljudi razumiju o čemu se radi. Nije problem reći što aplikacija radi, ali mi je bitnije da kažem zašto to radi tj. zašto mi to radimo kako bi se ljudi mogli positovijetiti s tim. Launch radimo na stranom tržištu pa će i opis biti na engleskom ali ovdje ću pisati na hrvatskom. (Ne bi htio reklamirati pa ću ju nazvati App)

Ovo su različiti načini kako opisujemo što smo napravili i najbitnije zašto:

1 [QUOTE]App-u je jako bitno da ti sačuva tvoje dragocjeno vrijeme i da ti pomogne pronaći osobu u tvog gradu ili susjedstvu s kojom bi se podružio bez očekivanja.[/QUOTE]

2 [QUOTE]Odi na kavu, budi cool, odi na cool party ili ga sam napravi, upoznaj svoju buduću curu ili dečka u stvarnom životu upravo sada ili jednostavno nađi nekog za druženje…

Bez dugog čekanja App ti omogućuje da postaviš svoj marker na kartu i omogći ti da pokreneš svoj brzi polusatni razgovor i druženje s ljudima u tvom gradu i susjedstvu. [/QUOTE]

3 [QUOTE]Jesi li ti tip osobe koji voli avanturu? Osoba koja želi iskusiti stvari u ovom životu?

Svaki dan propuštaš super ljude i super prilike samo zato jer ne znaš za njih i zato jer dođu i prođu. Koliko puta zaželiš da napraviš nešto s nekim upravo tada u tom trenutku, s nekim tko želi isto što i ti ali si propustio to ili je ta želja nestala vrlo brzo.

Otvori App te se postavi na kartu i pronađi sljedeću avanturu.
[/QUOTE]

Cuj, akos e dobro anpravi takve aplikacije idu dobro, pogotovo ako ih nema na trzistu. Idu dobro jer vecina ljudi se voli druziti.

Osobno nikad nebih koristio aplikaciju ali to je cito zato jer me ne zanimaju ljudi, pogotovo stranci, u smislu da se druzimo bilokako.

Ali ako pogledas samo te dating siteve i chateve pa tamo ima ljudi koji vise po cjele dane.