Pozdrav svima na wmforumu

Jep jep…zato mu i velim da ga tehnički nitko nije ni napao…makar mu se tako čini :slight_smile:

da, i moje dalje stoji, ili je under 10 ili over 60. Ako je under 10 super, ako je over 60, steta, imam doma takve sa over 60, oni se neznaju ni na forum registrirat.

25 moram vas razocarati . Jebiga nisam nikad bio neki kompjuteras opcenito do prije par mjeseci. Tako da nisam vas sve stvari shvatio . Polako vatam dio po dio

Dobro, ajde onda ovdje postavi neko pitanje i odgovorit cemo.

Evo jedno pitanje koje me zanima ali ne mogu naci odgovor . Da imas status developera na google play moras platit. Za apple ima leveli developera . Ima besplatni , onda jedan primjer 50 dolara i drugi primjer 100 dolara . Jel upotrebljiv free account? Jel se sa njime uopce moze publicirati aplikacija?

Izgleda da ti nas malo zahebavles. Znaci neznas sto je to bot, a vec citas o statusima developera…

Evo moj odgovor na tvoja pitanja je NEZNAM!

Druze potpuno pogrešno si započeo svoju karijeruu :smiley:
Trazi upute sta prvo trebas uciti za bilo sta u vezi racunara interneta i programiranja :smiley:

Za početak evo ti link kanala gdje mozes mnogo toga nauciti sto se tice html-a ,css-a, js-a, php-a,.my sql
i milion jos zanimljvih stvari :smiley:

2 Likeova

A jesi neki … :stuck_out_tongue:

Zdenga fala na usmjeravanju , jedini si pravi ovdje . @dadaas nisi dobar prijatelj . Sad te bacam u dilemu … ne znas tko stoji iza ovog wm profila . Ps: nisam lopov . Posto ste vec nabrusili kljunove nepotrebno . Dosao sam se druziti sa svojom strukom . I nisam nikad prije usao na ovaj forum. A sa botovima sala mala :stuck_out_tongue:

Dobro došao @Srdanale

Hvala @trnac

Bez brige, cim izadjes iz birtije i ja cu ti pomoci.

Huhuhu , baš si krasan

Dobro došao na forum :slight_smile:

Fala , konačno da ste poželili tu dobrodošlicu. :stuck_out_tongue:Ne možeš dobiti dobrodošlicu dok ne pokažeš pravo lice , nije vam to dobro. Jeste možda webmajstori ali niste ljudomajstori :slight_smile:

cek decko s 25 godina koji tek ulazi u ove vode nema pojma ni osnove, spreman je izdvojiti xx.xxx € i to jos legalno, kupoprodajnim ugovorom

1 Like

Nisam ni 25 godina :frowning: haha, djsnow hocu li i tebe potaknuti na razmišljanje?

Htio sam kritikovati @dadaas što te je odmah napao ali nakon što sam otvorio link koji je shareao @mestro67 postao sam i ja skeptik.

Ne vidim kako neko može nekoga prevariti ako je došao samo učiti i postavljati pitanja, a onda pročitam da je isti taj 25-godišnji početnik spreman platiti €xxx,xxx za jedan website… Tu si me izgubio :D.

Bez obzira, dobro došao :).

Hvala milito :slight_smile: