PR - Link Building * Tutorial + BESPLATNI backlinkovi

Ja sam osobno vidio stranice s 2 backlinka PR 6. Njih je napravio teski blackhater. Naravno nemogu odgonetnuti kako jer je ocito da nije isao kvantitetom nego kvalitetom kada se vidi samo 2 backlinka. E sad on brojke su tocne!!!

ALI, u formulu treba ubaciti interne linkove stranice i externe, te pr stranice na koje se linka. Dakle tocan broj pr linkova da bi imali odredjeni PR je nemoguce izracunat, ali gledanjem one tablice i nekom logikom se moze odrediti koji link je bolji.

@trnac o cemu ti pricas? Nitko nije obrisao PR, svima je on vazan. nekima za link exchange, nekima za prodaju linkova. Neznam zasto PR nebi bio vazan? Dat cu ti primjer: Recimo imas pretpostavljam svoju stranicu koja pretpostavljam ima PR, e sad zamisli kako bi se ti osjecao da ona nema ni 0/10 nego da ime n/a, toliko o tome dali je PR vazan.

@Petarcro: senuke i scrapebox se ne koriste za bildanje web 2.0. Istina vecina koristi na taj nacin jer vecina korisnika tih programa su internet marketeri koji kupe fresh domenu i na tu domenu nemogu bildat direktno… Dok na svoje ogromne stare strance mogu. A Scrapebox ima milijun nacina upotrebe koji nemoraju uopce biti black hat.
Backlink checking
link exchange checking
kao keyword tool
etc
etc

.edu pageovi su vecinom zaspamani pa sumnjam da su kvalitetni.

dadaas očito nisi čuo za dobivanje pr redirectom

Nije fake PR.

imaš link možda

ma da…ovaj pljuje po meni time tako da stavlja kao neke korisne edu linkove a pola ih neradi…

ovi rece da to sta sam napisala moze naskoditi nekome… daj mi reci cime?? tim brojevima mozda?? il sta ce imat besplatni YT backlink??
mislim ono…necu se na takve ni obazirati

ovo je samo mali info za one koji neznaju pa da im se makar malo pomogne…
nekima je vazniji pr2 link i radije ce njega uzeti jer ce imati traffic nego meni ili tebi pr7 link od kojeg cemo imat samo rank i nist vise…

sve zavisi za sta oces taj backlink…

istina, Dadaaas…
sta vise ext.linkova,pada vrijednost…
al nijedna normalni page nema 10-15-20 tisuca ext.linkova kao na
npr. tumblr high pr stranicama…
zato,kad i ima nesta ext.linkova na potencijalnoj str. di ces stavit svoj link,
nece puno utjecati kolko mislis…

npr za pr5 ti treba 1 pr7 link…i sad ta str.postane spam sa 5000 ext.linkova…nece njoj rank padati samo tako,ali oce pomalo sa vremenom (1god pa navise)
opet kazem,ako su komenti AA,tu ce bit spama do boga…i pr ce brze padat…
al ako ta str.ima dobre backlinkove.padat ce sporije itd itd…

jedan primjer ??

http://www.ford.hr/

i svi ostali automobili

malo linkova dobar PR?

dobar primjer :slight_smile:

ford.hr povezan sa
ford.com (pr7)
wikipediom (3xpr6)

jedan pr7 = PR5
pr od ford.hr??? = 5
toliko o mojim izmisljenim brojevima i google algoritmu

usput…za ove koji vole css,javu php itd a znaju engleski-imam jedan

PR7 dofollow forum…alexa <1400

znaci rank foruma je pr7,a i glavne stranice,samo sta na njoj nemozete komentirati…
ak je ko zainteresiran,dobit ce ga ,naravno besplatno :stuck_out_tongue:

bez spama ,i mudro ga iskoristite

[quote=“milla”]ma da…ovaj pljuje po meni time tako da stavlja kao neke korisne edu linkove a pola ih neradi…

[/quote]

Ovaj da je počeo pljuvat po tebi znala bi vjeruj mi.

Te linkove sam copy pastao sa drugog foruma gdje je isto tako jedan clan sa identicnim potpisom i identicnom slikom u profilu komentirao(tamo je musko?) da takoder pola linkova ne radi i zatim se zahvalio uz komentar da je edu ipak EDU. Tak da ne garantiram za ispravnost tih linkova i naravno da i dalje tvrdim da pola toga sta si napisala je mlaćenje slame.

Kak mi se čini ti si još jedan samoprozvani seo guru.:derese: Bio je slučaj prije par mjeseci dok je jedan isto seoguru pisao slične članke pa su ga tu svi popljuvali (ne ja nisam bio među njima).

I ne generalno mislim o tebi pozitivno jer si pokrenula raspravu ali ostavi opciju otvorenu da možda u nekim stvarima nisi u pravu.

[quote=“mestro67”]jedan primjer ??

http://www.ford.hr/

i svi ostali automobili

malo linkova dobar PR?[/quote]

Ak je ovo malo linkova onda tebi svaka čast vjerojatno imaš jebačke stranice

Referring Domains

850

External Backlinks

136,169

svaki sta je sa mojim potpisom je dio mog tima…a sta on pise ja nisam odgovorna…

petre sta ti pricas??
to su alexa linkovi koji dolaze na
ford.hr/xxxxxxxx
i oni imaju posebno svoj PR

evo ti svi external od samo
ford.hr
page-a
svi su in-site,svi nofollow i glavna str.nema outbound linkova

Pa ja neznam o cemu ti pricas. domena ima pr 5 ostale podstranice pr 0 ne vidim gdje je tu problem?

pr0 zbog tog sta su alexa linkovi,nisu isti kao na hompageu
o tom ti pricam
svih tih +100k su alexa links,i zato nema pr
a glavna ima dofollow sa ford.com i wikipedie
koji nisu alexa i zato ima pr

šta znači alexa linkovi???

Ja i dalje neznam o čem ti pričaš evo iskreno. Za tu stranicu ford.hr je odrađen dobar seo da bi se došlo do tog “famoznog” PR5 :

Ovo je fresh index sa majesticoseo.com :
Referring Domains
156
External Backlinks
13,909

A ovo je sa opensiteexplorera:

20,988 linkova

Znaci ti linkovi su zaslužni za taj PR5. a za te alexa linkove nikad čuo.

mila neka si pokrenula raspravu.

a što se tiće reputacije nije li vrijeme da se promjeni ikona vage u nešto simbolično reputaciji?

nekazem da nije napravio seo
eto ti ford.hr ima 156 referala
znaci ima max.156 backlinkova na ford.hr
neracunaj linkove sta vode na ford.hr/xx
jer su to ti koji su u 100k linkova

A sad sam skuzio sta ti zelis rec ali mislim da nisi u pravu. Ako je domena pr7 i ti sad stavis u profil svoj link (koji ce vjerojatno ostati pr 0 ili cak n/a) dali t itaj link racunas kao na pr 7 ili na kao pr 0? Ja naravno racunam kao pr 0.

taj link nije pr7 naravno al je sa pr7 webstranice
i racuna se kao alexa link

eto
sva politika

Znaci ti si onda zapravo dala ta 3 “alexa linka” ( ovo je prvi put da cujem taj pojam a stalno visim po raznim seo blogovima i stranim seo forumima) prvima koji se jave a vise manje su beskorisni? Tj. po tvojoj tvrdnji ti “alexa” linkovi ne utječu na PR a tvoj post se bavi uputama kako dobiti veči page rank? Neznam , neda mi se više raspravljat :slight_smile:

alexa links in

ako nisi cuo za to ni meni se onda neda objasnjavati…
i nedjelim nista beskorisno…a ono sta vrijedi puno puno vise od tog korisnog- ja prodajem i tako zaradjujem kao i svi mi
nekad puno vise,nekad manje…kratko i jasno